Patrycja Z. zna wiele tajemnic WAT-u

  

Centralne Biuro Antykorupcyjne i białostoccy śledczy o interesy prowadzone przez osoby związane z Wojskową Akademią Techniczną powinni zapytać Patrycję Z., byłą wiceprezes Agencji Rozwoju Przemysłu. Jej zeznania na ten temat mogłyby okazać się przełomem w prowadzonym śledztwie. Menedżerska gwiazda okresu rządów koalicji PO-PSL, na której ciążą zarzuty korupcyjne (obecnie przebywa w areszcie), bardzo dobrze orientuje się w kłębowisku powiązań towarzysko-biznesowych wiodących do tej uczelni i ją oplatających. Dobrze znane Patrycji Z. są kulisy niektórych zamówień sprzętu i wyposażenia do nowo wybudowanej fabryki w Radomiu. A to dlatego, że w projekcie tym aktywnie uczestniczyła właśnie ARP. Co łączy tę sprawę z aferą na WAT? Jednym z „celów” agentów CBA podczas ostatnich zatrzymań związanych z aferą na tej wojskowej uczelni był właśnie pośrednik w tym interesie. Wątek ten może być bardzo rozwojowy i może ujawnić niejasne relacje oraz interesy sektora zbrojeniowego. Tym bardziej że lista nazwisk obejmuje nie tylko znane, ale również bardzo wpływowe postaci.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts