Islamiści spalili żywcem 19 jazydek. Bo nie chciały im się oddać

  

Muzułmańska dzicz spaliła żywcem 19 kobiet, które miały być "seksualnymi niewolnicami" Państwa Islamskiego. Dziewczęta spłonęły w metalowych klatkach, do których wstawili je dżihadyści.

Terroryści z Państwa Islamskiego po raz kolejny wykazali się nieludzkim okrucieństwem. W centralnym punkcie Mosulu wprowadzili do metalowych klatek 19 dziewcząt, po czym podpalili je. Wszystko dlatego, że te nie chciały świadczyć im usług seksualnych.

Egzekucji przyglądał się tłum muzułmanów. Nikt nie stanął w obronie kobiet. Do tych przerażających scen doszło w Mosulu, ponadpółmilionowym mieście na północy Iraku. Miasto od dłuższego czasu okupowane jest przez terrorystów z Państwa Islamskiego. Do 2014 r. Mosul był ośrodkiem Asyryjskiego Kościoła Wschodu. Jego struktury zostały jednak zniszczone przez islamistów, którzy zdemolowali również znajdujące się tam groby kilku starotestamentowych proroków, m.in. Jonasza.

W Mosulu było też sporo jazydów, wyznawców religii synkretycznej wywodzącej się z islamu. Właśnie tego wyznania były zamordowane przez islamistów kobiety. Według szacunków w rękach dżihadystów znajduje się ok. 1800 kobiet i dziewcząt ze wspólnoty jazydów.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Daily Mirror,niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Skandaliczny wpis Hołdysa. Zadrwił z obrońców Westerplatte i Lecha Kaczyńskiego

Zbigniew Hołdys / By http://www.prezydent.pl - http://www.prezydent.pl/archiwum/archiwum-galerii/rok-2006/galeria,143.html, GFDL 1.2, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=14108597/Twitter.com

  

Zbigniew Hołdys, muzyk znany z sympatii do parlamentarnej opozycji i jeden z największych krytyków rządu włączył się w typowy dla siebie sposób do dyskusji o przyszłości muzeum na Westerplatte. Swoim wpisem w mediach społecznościowych... zadrwił z polskich żołnierzy i Lecha Kaczyńskiego.

W piątek Sejm przyjął poprawki Senatu do specustawy ws. budowy Muzeum Westerplatte. Teraz ustawa trafi do podpisu prezydenta. Prezydent Gdańska wczoraj po południu wysłała list do prezydenta Andrzeja Dudy prosząc go o zawetowanie specustawy lub też skierowanie jej do Trybunału Konstytucyjnego, a celebryta-muzyk Hołdys postanowił jej starania wesprzeć... w dość specyficzny sposób.

W mediach społecznościowych zamieścił wpis, w którym zadrwił z obrońców Westerplatte i nie wiedzieć czemu, z Lecha Kaczyńskiego.

Komentujący wpis Hołdysa przypomnieli mu znaczenie Westerplatte w polskiej historii, wskazując na niestosowność i prostactwo tego rodzaju krytyki.

[polecam:https://niezalezna.pl/273669-holdys-ma-swoja-teorie-dlaczego-janda-pogardza-wyborcami-pis-przez-pomylke]

Karol @Karol_Sus 21 godz. W odpowiedzi do @ZbigniewHoldys
Ja tylko przypomnę, że robi Pan sobie jaja z miejsca, w którym zaczęła się zagłada 6 mln Polaków i ok 60 mln ludzi w ogóle. Nie pozdrawiam

Szymon_Smadar @SzymonSmadar 4 godz W odpowiedzi do @ZbigniewHoldys
Słabe, prymitywne, obrażające pamięć żołnierzy Westerplatte i ich rodzin, wciąż żyjących. Rozumiem Pańską nienawiść do PiS i zwolenników tej partii ale pluć na własny kraj? Są inne metody walki niż lżenie tego miejsca. Prostackie Panie Hołdys.

Grzegorz Brzezina @GrzegorzBrzezi7 3 godz. W odpowiedzi do @ZbigniewHoldys
Pan Hołdys powinien pod każdym swoim Ćwierkiem podać adres dealera u którego się zaopatruje

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl