Polska znowu im przeszkadza

  

„Miejcie odwagę, pozostańcie sobą. Już zaczęliście dzielić łupy i dobierać się do szaf. Zróbcie kolejne »Szkło kontaktowe«, wyśmiejcie tę śmierć, wypijcie małpki. Zaproście Palikota i Niesiołowskiego” – napisał prof. Zdzisław Krasnodębski 14 kwietnia 2010 r. w tekście o Lechu Kaczyńskim, pt. „Już nie przeszkadza”.

Patrząc na to, jak wściekają się dziś brukselscy urzędnicy, można powiedzieć, że dziś Polska znowu im przeszkadza. Zamiast jak po 2010 r. potulnie ułożyć się z Moskwą, Berlinem i Brukselą albo pozwolić im, by nad naszą głową bez przeszkód podzielili biznesowe łupy, znowu jako państwo chcemy prowadzić własną, suwerenną politykę krajową i zagraniczną. To wciąż szokuje ojców założycieli III RP, ale wolnych Europejczyków z innych krajów już coraz mniej. Proszę Państwa, wiosna nadeszła!
 

Autor jest dziennikarzem TVP Info, zastępcą kierownika publicystyki TAI
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts