TYLKO U NAS! Petru w szoku - złapany w Londynie w knajpie... "Sowa"! WIDEO i ZDJĘCIA

Ryszard Petru w Wielkiej Brytanii, do tego bawił w restauracji "Sowa" - takiej okazji nie mogli przegapić jego "sympatycy".

Ryszard Petru w Wielkiej Brytanii, do tego bawił w restauracji "Sowa" - takiej okazji nie mogli przegapić jego "sympatycy". Weszli do lokalu, aby liderowi .Nowoczesnej wręczyć "podarki", m.in. podręcznik historii "dla opornych". Portal niezalezna.pl otrzymał prosto z Londynu zdjęcia i nagranie z niecodziennego spotkania. Mina Petru bezcenna.

Happening „Banksterzy z Petru” odbył się w samo południe przed restauracją nomen omen ,,Sowa”, na londyńskim Ealingu, którą przewodniczący .Nowoczesnej wybrał na miejsce spotkania z dziennikarzami mediów polonijnych.


"Happenerzy pokonali niemałe przeszkody stawiane przez organizatorów wizyty polityka, który bardzo unikał spotkania z wyrażającymi entuzjastyczne poparcie "banksterami" - przekazali nam organizatorzy.


Ryszardowi Petru wręczony m.in. podręcznik „Historia dla opornych”, który przyjmował dość niechętnie.

"Nie docenił natomiast przygotowanego banknotu „Franek Szwajcarski” z jego własną podobizną. Na zakończenie tego nietypowego spotkania wizytujący Ryszarda Petru rzekomi zwolennicy ogłosili, że Warszawski Ratusz poinformował właśnie, że jest ich tutaj 250 tysięcy" - dodają organizatorzy.

OBEJRZYJ WIDEO! - KONIECZNIE

 Źródło: niezalezna.pl

 

gb
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo