Jubel Trybunału

  

Prawdopodobnie z okazji 30-lecia Trybunału Konstytucyjnego Europejskie Centrum Solidarności gościć będzie w swoich progach sędziów TK i ich fanów. Zapewne władze Gdańska wesprą (z pieniędzy podatników) fetę „obrońców” konstytucji.

Dzięki temu nikt już nie będzie wypominał prezesowi Rzeplińskiemu wyrwania z państwowej kiesy 750 tys. zł (a ponoć nawet miliona!) na planowany z dużym rozmachem jubileuszowy jubel. Jednak nie to jest najważniejsze. Mniemam, że ECS, znane wcześniej z honorowania wyłącznie dobieranych według platformerskiego klucza działaczy Solidarności, tym razem nie będzie wyłącznie miejscem beztroskiej zabawy. Ciemna (a właściwie czerwona) strona mocy zwiera szeregi. Mam tylko nadzieję, graniczącą z pewnością, że Polacy sami już potrafią odróżnić dobro od zła.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts