Telewizja Republika od-KOD-owuje „Dzisiaj”

  

7 maja br. Komitet Obrony Demokracji i zaprzyjaźnieni z nim politycy opozycji zapowiadają wielką manifestację w obronie utraconych przywilejów władzy. Naprzeciw KOD-owcom wychodzi telewizja Republika, odkodowując „Dzisiaj” – główny serwis informacyjny stacji o godz. 19.

- Odkodowujemy godz. 19, odkodowujemy w znaczeniu podwójnym. Po pierwsze próbujemy odbić KOD owi godz. 19. Wszyscy KOD owicze oglądają o 19 „Fakty”, natomiast ci, którym z KOD em jest nie po drodze, którzy nie chcą KOD-owej propagandy, o godz. 19 będą mogli oglądać w telewizji Republika program informacyjny „Dzisiaj”, który zdecydowanie jest od-KOD-owany i taki pozostaje – mówi "Gazecie Polskiej Codziennie" Tomasz Terlikowski, redaktor naczelny TV Republika.

Tomasz Terlikowski zapowiada także dosłowne odkodowanie internetowego wydania serwisu. – Nasi widzowie, nawet ci, którzy nie wykupili kart, którzy oglądają nas w internecie – akurat „Dzisiaj” o godz. 19 będą mogli obejrzeć odkodowany program na naszej stronie – zapowiada redaktor naczelny stacji.

– Idziemy na twarde, mocne zwarcie z propagandystami KOD u. Chcemy, żeby każdy mógł wybrać, czy chce normalną, rzetelną informację – oczywiście o republikańskim charakterze, czy też woli propagandę KOD u o godz. 19 w „Faktach”. Wybór należy do widzów

– mówi wprost Tomasz Terlikowski.

Kilka dni temu telewizja Republika zapytała widzów, o której godzinie chcą oglądać główny serwis informacyjny stacji – do tej pory emitowany o 19.45. Ponad 80 proc. ankietowanych stwierdziło, że chcą oglądać „Dzisiaj” o godz. 19. Kierownictwo stacji – ceniąc sobie zdanie widzów – postanowiło przychylić się do ich decyzji.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie


Wczytuję komentarze...

Odnaleziono uprowadzonego 3-latka

Zdjęcie ilustracyjne / policja.pl

  

W sobotę nocą, po całym dniu poszukiwań, odnaleźliśmy 3-letniego chłopca, którego ojciec zabrał z domu bez zgody matki. Mężczyźnie postawiono cztery zarzuty - podała nowodworska policja.

Chłopca i jego ojca odnaleźli policjanci ruchu drogowego na stacji benzynowej w Zakroczymiu. Mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany, ponieważ agresywnie stawiał opór wobec funkcjonariuszy. Pobrano mu również krew do badań, by sprawdzić, czy nie działał pod wpływem alkoholu bądź środków odurzających. 3-latka znaleziono całego i zdrowego. Po krótkiej konsultacji medycznej został przekazany matce.

Do uprowadzenia doszło w sobotę rano. 43-letnia matka chłopca wyszła z domu po kłótni z partnerem. Kiedy wróciła, odkryła, że mężczyzna odjechał zabierając ze sobą dziecko. Kobieta zgłosiła sprawę policji zaniepokojona brakiem możliwości nawiązania kontaktu z partnerem. Funkcjonariusze przez cały dzień prowadzili intensywne czynności, aby jak najszybciej odnaleźć dziecko.

33-letniemu ojcu postawiono cztery zarzuty: znęcania się psychicznego i fizycznego, uprowadzenia rodzicielskiego oraz znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Śledczy przekazali sprawę do sądu o zastosowanie wobec podejrzanego aresztu tymczasowego.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl