​Wiadomości” po Kraśce

  

„Wiadomości” z upadku podniosła w styczniu br. Marzena Paczuska, wprowadzając profesjonalny, obiektywny przekaz. Wcześniej straszyły nieznośną i przewidywalną propagandą, uśmiechnięty od ucha do ucha gospodarz „zapominał” o niektórych wydarzeniach. Rekordem świata było poświęcenie zaledwie 14 sekund pięciodniowej wizycie prezydenta Andrzeja Dudy w Chinach. Widownia programu spadła z 4,1 mln rok temu do 3,2 mln widzów w marcu br. Jednak „najdenniejsze dno” – 2,2 mln widzów – „Wiadomości” osiągnęły wiosną 2015 r., gdy manipulacje na temat wyborów prezydenckich sięgnęły szczytu. Poprawa nastąpiła dopiero w okresie wyborów do Sejmu. Dlaczego więc ogląda je teraz mniej osób? Spadła ostatnio znacząco widownia wszystkich programów informacyjnych. To jasne, skończył się rok wyborczy, do wojny na Ukrainie się przyzwyczailiśmy, monotonny jest marsz uchodźców do Europy. Rozwinęła się publicystyka, rośnie widownia TVP Info, poszukującej coraz ciekawszych form. „Wiadomości” to dziś program dla dorosłych, zniknęli z ekranu nieszczęśnicy poszkodowani przez los. Odeszli też pewnie widzowie, których obraża samo istnienie PiS-u.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts