Lewacka nienawiść w Święto Miłosierdzia

  

Obrzydliwe antykościelne transparenty pod Sejmem, feministki wrzeszczące podczas mszy w kościele św. Anny. Zorganizowana akcja aborcjonistów w Święto Miłosierdzia Bożego stanowi kolejny przykład antychrześcijańskiej, skrajnie lewicowej przemocy symbolicznej. W Warszawie nie jest to niestety niczym nowym. Próba wykluczenia chrześcijańskich wartości i tradycji ma tu bowiem miejsce od kilku ładnych lat.

Niedziela, Święto Miłosierdzia Bożego. W kościele św. Anny podniosła atmosfera. Podczas mszy św. ksiądz odczytuje komunikat Konferencji Episkopatu Polski. O tym, że piąte przykazanie wciąż obowiązuje, a w sprawach takich jak ochrona życia nie może być kompromisu. W tym momencie grupa kobiet zaczyna wyraźnie wyrażać dezaprobatę. Wychodzą ze świątyni. Wszystko opisuje portal „Gazety Wyborczej”, której reporter, zapewne „przypadkiem”, znalazł się na miejscu.

Ulica Wiejska. Przed Sejmem grupa ludzi trzyma transparenty z hasłami obraźliwymi wobec Kościoła. Protestują w obronie prawa do zabijania dzieci. Organizatorem protestu jest Partia Razem. Formacja, która po wyborach miała być nadzieją socjalnej, nieideologicznej lewicy. Jednak kilka tygodni temu jeden z liderów Razem Adrian Zandberg, na portalu społecznościowym wypowiedział się za aborcją i nazwał ministra zdrowia talibem.

Więcej na ten temat w weekendowej "Gazecie Polskiej Codziennie. Dodatek dla Warszawy"
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie - Dodatek Dla Warszawy

Wczytuję komentarze...

Włochy. Śmiertelna ofiara koronawirusa

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

  

We Włoszech zanotowano pierwszą śmiertelną ofiarę koronawirusa - podały media za służbami medycznymi. Zmarł 78-letni mężczyzna w regionie Wenecja Euganejska na północy kraju.

W piątek zanotowano łącznie 16 nowych przypadków groźnego wirusa w tym kraju. Osoby te zaraziły się we Włoszech.

Epidemia koronawirusa, który może wywoływać groźne dla życia zapalenie płuc, wybuchła w grudniu w mieście Wuhan w prowincji Hubei w środkowych Chinach i rozprzestrzeniła się na ok. 30 krajów na całym świecie.

Według najnowszych danych w całych Chinach kontynentalnych potwierdzono ponad 75 tys. przypadków zakażeń; spośród tych osób 2236 zmarło, a ponad 16 tys. wypisano już ze szpitali. Jak dotąd odnotowano poza Chinami kontynentalnymi 13 zgonów z powodu koronawirusa: cztery w Iranie, trzy w Japonii, dwa w Hongkongu i po jednym w Korei Południowej, na Tajwanie, na Filipinach i we Francji

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts