Hołota spod sztandarów KOD-u

  

Wypadek prezydenckiej limuzyny z Andrzejem Dudą na pokładzie uaktywnił zastępy szczujni. Facebook i Twitter były pełne inwektyw, kpin i rechotu. Na profilu Komitetu Obrony Demokracji pojawiły się życzenia śmierci prezydentowi. Do haniebnego chóru przyłączył się również Tomasz Lis, co akurat nie budzi mojego zdziwienia, ponieważ jego „klasa” jest powszechnie znana. Zastanawia mnie brak reakcji administratorów mediów społecznościowych, które natychmiast blokują konta po krytycznych wpisach na temat imigrantów, a tutaj pozwalają bezkarnie hasać nienawistnikom. Tymczasem wpisy na temat prezydenta były tak bulwersujące, że zareagowali na nie ludzie, którym daleko jest do prawicy i konserwatystów. Publicznie dawali oni wyraz swojej dezaprobacie i niezrozumieniu wzbierającej agresji, której próbkę mieliśmy w piątek na otwarciu wystawy poświęconej gen. Władysławowi Andersowi. Pogrążony w szale wściekłości bezzębny mężczyzna stał się wizerunkiem Komitetu Obrony Demokracji. Komitetu, w którego pochodach maszerują ramię w ramię Grzegorz Schetyna, Ryszard Petru i Tomasz Lis.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts