Bądźmy razem z braćmi Węgrami

  

Kluby „Gazety Polskiej” serdecznie zapraszają na IV Wielki Wyjazd na Węgry w dniach 14-17 marca 2016. W programie wyjazdu znajdą się m.in. uroczystości państwowe z udziałem premiera Węgier Viktora Orbana.

Dzień 15 marca stał się Świętem Narodowym na Węgrzech. W tym dniu odbywają się liczne uroczystości państwowe, mające upamiętnić krew bohaterów, którzy zginęli w walkach o wolność.

Z tej okazji kluby „Gazety Polskiej” zapraszają na czwarty już Wielki Wyjazd na Węgry. To niepowtarzalna okazja, by zademonstrować naszą przyjaźń z Węgrami. – Za Polskę wielu z nas przelałoby w każdej chwili krew, a wielu Polaków oddałoby w razie potrzeby życie, by chronić Węgry. W przeszłości nie raz tak było – mówił w rozmowie z niemieckim „Bildem” premier Węgier Viktor Orban.

Podczas uroczystości 15 marca na scenie przed Muzeum Narodowym wystąpią Viktor Orban oraz redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz. Z kolei 16 marca odbędą się uroczystości pod pomnikiem gen. Józefa Bema i pod Pomnikiem Katyńskim z udziałem przedstawicieli CÖKA-CET oraz najwyższych władz samorządowych Budapesztu.

Koszt wyjazdu to między 440 (miejsca siedzące) a 580 zł (wagon sypialniany). W cenie zawarty jest przejazd, poczęstunek w podróży, nocleg w hotelu 3-gwiazdkowym, przejazdy autobusami na miejscu, a także ubezpieczenie, gadżety i broszury. Szczegółowe informacje (m.in. numer konta do wpłaty) znajdą Państwo na stronie internetowej www.wielkiwyjazdnawegry.pl. Kontakt telefoniczny: 505 038 217, 693 240 247. Ostateczny termin wpłat upływa 4 marca.

Bądźmy razem z braćmi Węgrami w dniu ich wielkiego Święta!

 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie


Wczytuję komentarze...

Budka udzielił wywiadu telewizji TVN. Jego stylizacja wywołała salwy śmiechu! Zobaczcie sami

Borys Budka / Fot. Filip Blazejowski/Gazeta Polska

  

Politycy Platformy Obywatelskiej chętnie udzielają wywiadów telewizji TVN. Jak jednak dobrze wyglądać, gdy żar leje się z nieba, a dziennikarze zaskoczą posła w trakcie wypoczynku? Borys Budka znalazł na to sposób, wsuwając tylko "górę" od garnituru. Ruszyła lawina komentarzy. Według niektórych, to... odzwierciedlenie działań Platformy Obywatelskiej.

Zdjęcie, na którym Borys Budka udziela wywiadu w koszuli, krawacie i marynarce, a także... w krótkich spodenkach i japonkach obiegło już cały internet. Pochwalił się nim sam poseł Budka, licząc chyba na to, że internauci uśmiechną się, widząc jego "stylówkę". Ale niekoniecznie wyszło tak, jak sobie wymarzył.

Zdjęcie wrzucili do sieci także politycy Prawa i Sprawiedliwości. Krzysztof Sobolewski użył hasła telewizji TVN "Cała prawda całą dobę", pokazując, że jednak niekoniecznie ujawniony został na antenie prawdziwy obraz Borysa Budki. W telewizji nie ma co bowiem liczyć na ujawnienie jego krótkich spodenek, a raczej pokazany będzie od pasa w górę.

Z kolei wiceminister spraw zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk podkreślił, że zdjęcie przedstawia obraz propozycji Koalicji Obywatelskiej.

"W wąskim kadrze mają wyglądać poważnie lecz wystarczy nieco tylko oddalić kadr by okazało się, że w istocie to żart i plaża"

- napisał.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl