Kluby „Gazety Polskiej” serdecznie zapraszają na IV Wielki Wyjazd na Węgry w dniach 14-17 marca 2016. W programie wyjazdu znajdą się m.in. uroczystości państwowe z udziałem premiera Węgier Viktora Orbana.

Dzień 15 marca stał się Świętem Narodowym na Węgrzech. W tym dniu odbywają się liczne uroczystości państwowe, mające upamiętnić krew bohaterów, którzy zginęli w walkach o wolność.

Z tej okazji kluby „Gazety Polskiej” zapraszają na czwarty już Wielki Wyjazd na Węgry. To niepowtarzalna okazja, by zademonstrować naszą przyjaźń z Węgrami. – Za Polskę wielu z nas przelałoby w każdej chwili krew, a wielu Polaków oddałoby w razie potrzeby życie, by chronić Węgry. W przeszłości nie raz tak było – mówił w rozmowie z niemieckim „Bildem” premier Węgier Viktor Orban.

Podczas uroczystości 15 marca na scenie przed Muzeum Narodowym wystąpią Viktor Orban oraz redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz. Z kolei 16 marca odbędą się uroczystości pod pomnikiem gen. Józefa Bema i pod Pomnikiem Katyńskim z udziałem przedstawicieli CÖKA-CET oraz najwyższych władz samorządowych Budapesztu.

Koszt wyjazdu to między 440 (miejsca siedzące) a 580 zł (wagon sypialniany). W cenie zawarty jest przejazd, poczęstunek w podróży, nocleg w hotelu 3-gwiazdkowym, przejazdy autobusami na miejscu, a także ubezpieczenie, gadżety i broszury. Szczegółowe informacje (m.in. numer konta do wpłaty) znajdą Państwo na stronie internetowej www.wielkiwyjazdnawegry.pl. Kontakt telefoniczny: 505 038 217, 693 240 247. Ostateczny termin wpłat upływa 4 marca.

Bądźmy razem z braćmi Węgrami w dniu ich wielkiego Święta!