Przegrany ​Wałęsa próbuje jeszcze kąsać. Insynuacjami atakuje prezydenta Dudę

  

Trudno już na poważnie traktować wpisy jakie zamieszcza na blogu Lech Wałęsa. Komentatorzy oceniają, że z kolejnymi oświadczeniami ośmiesza się jeszcze bardziej. Nawet zagorzali obrońcy b. prezydenta powolutku wycofują się rakiem. W  jednym z ostatnich wpisów Wałęsa zaatakował prezydenta Andrzeja Dudę.
 
IPN ujawnia teczki TW „Bolek”, w mediach zaczyna wrzeć. Im więcej materiałów (skanów z donosów, pokwitowań odbioru pieniędzy, czy lojalek) pojawia się w sieci, tym więcej oświadczeń Wałęsy na wykop.pl.
 
W jednym z ostatnich wpisów napisał (pisownia oryginalna):
 

„Panie Prezydencie Duda ja tu nie mam do czego się przyznać z tego co wiem to Pan ma doczego się przyznać ..Pozdrawiam „

– stwierdził Wałęsa. Nie odniósł się do faktów, ale do tego jesteśmy już przyzwyczajeni.

To zapewne odpowiedź na wywiad Andrzeja Dudy w wp.pl. A prezydent mówił m.in:

Lech Wałęsa jest człowiekiem specyficznym. Obiektywnie patrząc, cała sprawa jest dla niego ciężka. Jest mi przykro, że Lech Wałęsa nie zdobył się na gest powiedzenia prawdy - to by wiele zmieniło. Życie stwarza szanse. Lech Wałęsa tej szansy nie wykorzystał 

– mówił prezydent Duda.

Dodał, że naukowcy wiedzieli o tym od dawna.

Przecież ukazała się książka pana dr. Cenckiewicza i pana dr. Gontarczyka na ten temat i już przecież chyba wtedy dla wszystkich, którzy czytali tę książkę, opartą na bardzo twardych dowodach, jasne było, jakie są fakty i jaka jest prawda

– zaznaczył Andrzej Duda.
 
Jednocześnie Lech Wałęsa cały czas utrzymuje, że opublikowanie dokumentów na jego temat pomoże mu w dojściu do prawdy, że wszystkie te papiery były sfabrykowane.
 
Dodał, że chce dostać ksero całości tych akt, jakie ma w posiadaniu IPN. I zaznaczył, ze „będzie w sobotę w Warszawie”. Komitet Obrony Demokracji poinformował natomiast, że w niedzielę 28 lutego Wałęsa ma pojawić się na ich manifestacji.

Wpis Wałęsy – w oryginale:

„Ja nie widziałem dokumentacji ,która jest pokazywana przez IPN .Słyszę jednak teksty jak zachowanie czy informacje .porażająca .Uczestniczyłem w różnych sytuacjach , ale w porażających czy przerażających nigdy a już moje postępowanie nigdy takowych nie produkowało .Niech mi ktoś powie o co tu chodzi .Dobrze by było też otrzymać ksero całości tych materiałów by się można odnieść . .Kto widział może Pan Kuczyński bo mówił porażające niech mi powie tą drogą o co chodzi .Będę w sobotę w Warszawie .”

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

„Lubimy takie poranki”. Wiceprezydent Warszawy i jego „partner” chwalą się łóżkowym zdjęciem

/ instagram.com/michalcessanis

  

Wiceprezydenta Warszawy Pawła Rabieja nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Za sprawą wielu swoich kontrowersyjnych pomysłów i wypowiedzi, dość często gości on na naszych łamach. Tym razem jednak kontrowersje wywołało jego dość intymne zdjęcie.

Michał Cessanis, dziennikarz i podróżnik, który prywatnie jest „partnerem” wiceprezydenta stolicy Pawła Rabieja za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieli się zdjęciami z codziennego życia „pary”. Tym razem niemały skandal w internecie wywołała dość intymna publikacja, zamieszczona na Instagramie za pośrednictwem Instastories.
[polecam:https://niezalezna.pl/280699-rabiej-grozi-chce-zablokowac-kolportaz-naklejek-poprosil-o-pomoc-prokurature]
[polecam:https://niezalezna.pl/280461-rabiej-oburzony-stankowski-odpowiada-w-tych-naklejkach-nie-ma-nic-obrazliwego]

„Lubimy takie poranki”.

- tak opisane zostało zdjęcie ukazujące Cessanisa i Rabieja w... łóżku.

[fot. instagram.com/michalcessanis]
[polecam:https://niezalezna.pl/281818-wicepremier-mamy-do-czynienia-z-realizacja-planu-rabieja-na-czym-ma-on-polegac]
[polecam:https://niezalezna.pl/263151-rabiej-wywolal-burze-a-teraz-sie-tlumaczy-to-moje-prywatne-zdanie]

 

 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Instagram, pudelek

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl