Cejrowski ostro o Wałęsie

  

Wojciech Cejrowski odniósł się do informacji, jakie wczoraj udostępnił IPN dziennikarzom. „Gdyby po roku 1989 Wałęsa rozwalił komunę (do czego miał idealne warunki), zamiast pić z nimi wódkę, wówczas moglibyśmy machnąć ręką na całość jego współpracy z bezpieką” – napisał.

Znany podróżnik zaznaczył, że „bez względu na to, czy Lech Wałęsa został agentem żeby ratować Ojczyznę, czy ze strachu, czy dla pieniędzy, to po 1989 roku chronił czerwonych i pomagał im umocnić ich pozycję”.

Wałęsa zostaje zapisany w historii jako kapuś, który donosił na kolegów za pieniądze” – kończy Cejrowski.

Zamieszczamy wpis Wojciecha Cejrowskiego:


 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: facebook.com,niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Jaśkowiak: Podoba mi się model szwajcarski. Chciałbym, żeby następna wojna była za 500 lat

/ PlatformaObywatelska

  

Wszystkich lapsusów i mądrości, jakie padają podczas debaty kandydatów PO na kandydatów na prezydenta RP, nie sposób wymienić. Ale plan Jacka Jaśkowiaka na bezpieczeństwo Polski jest niezwykły.

Mi się podoba model szwajcarski, bo oni ostatnią wojnę mieli 500 lat temu i zginęło w niej 150 żołnierzy. Ja bym sobie życzył, żeby następna wojna, w którą Polska będzie zaangażowana, była za 500 lat, a może jeszcze dłużej

- wypalił Jaśkowiak podczas debaty prowadzonej przez dziennikarza Przemysława Szubartowicza. Nie dodał przy tym, że Szwajcaria nie leży między Niemcami a Rosją. I że Polska nie "angażowała" się sama w te wojny, a była po prostu napadana.

Wcześniej Jacek Jaśkowiak powiedział też, że "musimy mieć dobre relacje z Rosją". To druga taka wypowiedź Jaśkowiaka podczas debaty w ciągu zaledwie kilkunastu minut.

Według polityka PO "musimy też zmierzyć się z prawdą historyczną, nie możemy tej historii zakłamywać, nie możemy nikogo obrażać".

Prezydent Poznania stwierdził również, że z armią "Macierewicz zrobił coś podobnego, co Stalin w latach 30.". [polecam:https://niezalezna.pl/300917-co-za-debata-kidawa-blonska-przekreca-slowa-a-jaskowiak-chce-dobrych-stosunkow-z-rosja]

Z kolei Małgorzata Kidawa-Błońska kontynuowała swoją serię przejęzyczeń:

Komentarze dziennikarzy oglądających debatę przedwyborczą są bezwzględne:

 

 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl