​Przygarnęła imigranta. Ten ją zgwałcił, a następnie zamordował

Młoda Amerykanka, która studiowała w Wiedniu, została znaleziona w wynajmowanym przez nią mieszkaniu martwa. Została zgwałcona, a następnie uduszona.

facebook.com/Polizei Österreich/Police Austria
Młoda Amerykanka, która studiowała w Wiedniu, została znaleziona w wynajmowanym przez nią mieszkaniu martwa. Została zgwałcona, a następnie uduszona. Podejrzany o zbrodnię – nielegalny imigrant – został już aresztowany.

25-letnia Lauren Mann była wyjątkowo uzdolniona – uczyła się grać na fortepianie, była miłośniczą sztuki, literatury i muzyki. Amerykanka, która studiowała w Wiedniu, podjęła jednak tragiczną w skutkach decyzję – postanowiła przygarnąć imigranta z Gambii do wynajmowanego przez siebie mieszkania.

Niedługo po tym zaniepokojony pracodawca poinformował policję, że studentka od kilku dni nie przychodzi do pracy, choć nie powiadomiła o swojej nieobecności i nie odbierała telefonu, co wcześniej się nie zdarzało.


Lauren Mann/ fot. facebook.com

Kiedy funkcjonariusze weszli do mieszkania kobiety, znaleźli ją martwą – leżała półnaga na materacu. Później ustalono, że została zgwałcona, a następnie uduszona.

O dokonanie gwałtu i zabójstwo podejrzewany jest 24-letni Abdou I., który został już zatrzymany przez policję. Co ciekawe, Gambijczyk był znany służbom, bo wcześniej zgwałcił dziewczynkę w Niemczech, a w Wiedniu ukrywał się przed deportacją.

Mężczyzna został aresztowany w Szwajcarii, ale strona austriacka już zapowiedziała, że będzie żądać jego ekstradycji.

 

 Źródło: niezalezna.pl,parezja.pl,dailymail.co.uk

plk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo