Pomaska chce skarżyć internautów do prokuratury. Ci pytają: Za memy?

Co do tego określenia nas mianem zdrajców, to pewnie nie po raz pierwszy ta retoryka, z której PiS i jego zwolennicy często korzystają - mówiła dziś posłanka PO Agnieszka Pomaska, odnosząc się

Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
Co do tego określenia nas mianem zdrajców, to pewnie nie po raz pierwszy ta retoryka, z której PiS i jego zwolennicy często korzystają - mówiła dziś posłanka PO Agnieszka Pomaska, odnosząc się do sprawy swojego głosowania w Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy. Przypomnijmy, opowiedziała się ona za tym, aby odbyła się tam dyskusja na temat zmian zachodzących w Polsce. Później tłumaczyła, że… pomyliły jej się guziki.

Internauci nie zostawili na posłance suchej nitki. Dziś na antenie radia TOK FM w charakterystyczny dla siebie sposób skomentowała falę krytyki pod swoim adresem.

Po raz pierwszy spotkałam się z hejtem. Będzie to wymagać ode mnie zgłoszenia do prokuratury

- powiedziała posłanka PO.

Nie rozumiem jazgotu

- dodała.

Pomaska przytoczyła swoją rozmowę z parlamentarzystami z Cypru, którzy mieli jej powiedzieć: „Ciężkie czasy nastały dla was”, co miałoby świadczyć o tym, w jak poważnej sytuacji znajduje się Polska. To właśnie przemawiało za podjęciem dyskusji o przestrzeganiu prawa w naszym kraju.

Co ciekawe, Agnieszka Pomaska, nie wróciła już do swoich wczorajszych wyjaśnień, jakoby pomyliły jej się guziki podczas głosowania (czytaj tekst Agnieszka „pomyliłam guziki” Pomaska. Tak tłumaczy się polityk PO).

A tak sprawę skomentowali internauci (nie wiemy, czy posłanka poda ich za to do prokuratury):

 

Źródło: TOK FM,niezalezna.pl

pb
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo