Tekst o Polsce na portalu „Politico” bije rekordy popularności. Mamy dane

  

Artykuł pt. "What is really happening in Poland?" opublikowany na prestiżowym amerykańskim portalu pobił rekordy popularności. Tekst, który z inicjatywy europosła Prawa i Sprawiedliwości, Tomasza Poręby pojawił się w serwisie Politico.eu został udostępniony na Facebooku ponad 2 tys. razy. Jak wskazują wewnętrzne dane, publikacja była czytana przynajmniej dwukrotnie częściej niż średnia tekstów na portalu - ustaliła niezalezna.pl.


W ostatnią sobotę, 16 stycznia br. Grupy Europejskich Konserwatystów i Reformatorów, do której należą deputowani PiS w Parlamencie Europejskim opłaciło publikację specjalnego oświadczenia nt. sytuacji w Polsce. W tekście pt. "Co naprawdę dzieje się w Polsce?" [LINK] napisano m. in.:

"Wolność słowa jest respektowana. W Polsce bez żadnych utrudnień i represji odbywają się antyrządowe demonstracje. Panuje całkowita wolność prasy, której właścicielami są w większości zachodnie, głównie niemieckie, korporacje. [...] Jakiekolwiek blokowanie informacji o ważnych wydarzeniach, tak jak to ostatnio miało miejsce w Niemczech w odniesieniu do wypadków w Kolonii i innych niemieckich miastach, jest w Polsce niewyobrażalne"

Informacje dotyczące tego, co się w Polsce dzieje, zaprezentowano w zachodnich mediach, m.in. w belgijskim „Le Soir”, euobserver.com, francuskim „Le Figaro” czy niemieckim „Frankfurter Allgemeine Zeitung”. W artykułach, które ukazują się jako oświadczenie delegacji PiS w ramach grupy Europejskich Konserwatystów i Reformatorów, przywoływane są też wydarzenia z czasów rządów PO-PSL (mowa m.in. o podsłuchach dziennikarzy, inwigilacji czy zagrożeniach dla wolności słowa). Pierwszym miejscem, w którym tekst się pojawił był amerykański portal "Politco".

CZYTAJ WIĘCEJ: Co naprawdę dzieje się w Polsce? Ostre oświadczenie europosłów PiS

Po kilku dniach od publikacji, znane są już dane dotyczące odsłon, klikalności i udostępnień tekstu z portalu. Niezalezna.pl dotarła do tych danych. Tekst miał 19 690 odsłon i ta liczba cały czas rośnie. Średnia liczba wyświetleń na tym portalu nie przekracza 10 tys. Rekordowe dane dotyczą również obecności na stronie, co świadczy o zainteresowaniu treścią artykułu. Średni czas dla tej publikacji wyniósł 4 minut i 17 sekund przy średniej dla innych tekstów na poziomie 2 min. 46 sekund. Artykuł na Facebooku udostępniono ponad 2 tys. razy.

 Pracownicy "Politico" mówią o "prawdopodobnie największym sukcesie kampanii sponsorowanej jaką mieli w tak krótkim czasie". Jak wskazują na sukces złożył się nie tylko sam tekst i tytuł, ale i zdjęcie dobrane do artykułu. Zrzut z ekranu:

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

"Kiedyś kościoły były nietykalne". A teraz? Pomazane ściany i ławki - kolejny atak w Szczecinie

Zdewastowany kościół w Szczecinie / twitter.com/@Macierzanka1

  

Jak podaje radioszczecin.pl, wczoraj doszło do dewastacji kolejnego kościoła. Tym razem wandale na cel obrali sobie ten należący do parafii pw. św. Andrzeja Boboli prowadzonej przez jezuitów w Szczecinie. Nieznani sprawcy nie tylko pomalowali sprayem ściany, ale i ławki wewnątrz świątyni.

Wymalowali farbą wewnętrzne i zewnętrzne mury świątyni i ławki - mówi jezuita, ksiądz Paweł Chodak w rozmowie z radioszczecin.pl.

Jak dodał, do dewastacji doszło tuż po otwarciu kościoła. Zdaniem Duchownego zapewne był to wybryk chuligański, którym już zajmuje się policja.

Nie da się jednak ukryć, że w ostatnim czasie coraz częściej dochodzi do niszczenia kościołów przez nieznanych sprawców.

[polecam:https://niezalezna.pl/283128-ataki-na-kosciol-i-duchownych-ks-skrzypczak-pewne-srodowiska-w-polsce-poczuly-krew]

Moim zdaniem wpisuje się to w taki prąd przyzwolenia działania także w kościołach, które kiedyś były nietykalne. Niszczenie, atakowanie. Kiedyś kościoły były zasadniczo nietykalne, nawet przez ludzi, którym się nie podobały

- powiedział ks. Chodak cytowany przez radioszczecin.pl.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: radioszczecin.pl, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl