Polska ma prawo do suwerenności

  

Niemieccy politycy atakują rząd Beaty Szydło za realizację obietnic. PiS chce przekierować przepływy pieniężne w gospodarce oraz wprowadzić zmiany w obszarach życia publicznego. Plany dotyczą np. polityki historycznej – rząd PO-PSL godził się na wikłanie Polaków w odpowiedzialność za Holocaust. W gospodarce chodzi o przeszkodzenie kapitałowi zagranicznemu, głównie niemieckiemu, na swobodny transfer nisko opodatkowanych zysków – szacowanych na 90 mld zł rocznie. Nie leży to w niemieckim interesie. Tempo zmian zaskakuje Niemców i ich polskich akolitów. Obrońcy status quo panikują. Funkcjonariusze głównych mediów, piszący do prasy zagranicznej, przedstawili tamtejszej opinii publicznej jednostronny obraz sytuacji w Polsce. Nagonka będzie trwała, dopóki Niemcy nie uznają naszego prawa do suwerenności lub rząd nie otrzyma potwierdzenia silnego społecznego poparcia.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts