Totalna opozycja totalnie zakręcona

  

„Motywowanie urzędnika nie jest proste. To temat-rzeka. Możemy porozmawiać [o tym], dlaczego nie jest proste, dlaczego też mamy coraz więcej urzędników. Dlatego że nie można ich zwolnić, mówiąc krótko. Prawnie jest to niemożliwe – zwolnienie urzędnika, który jest w służbie cywilnej, a kompletnie nie spełnia standardów” – mówił w maju 2014 r. Rafał Trzaskowski, wówczas minister cyfryzacji w rządzie PO-PSL. Wypowiedź Trzaskowskiego wygrzebana przez Piotra Waglowskiego cieszy się ogromną popularnością w internecie, bo dziś Platforma o tym „temacie-rzece” rozmawiać nie chce i jako opozycja krytykuje nowelizację ustawy o SC autorstwa PiS. Staje w obronie zwalnianych urzędników, a próbę usprawnienia ich działań nazywa „zamachem na służbę cywilną”. Oto obraz tego, jak totalna opozycja w tej swojej totalności już totalnie się gubi.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts