Już dość

  

Dość tych pseudoautorytetów, którzy – jak Andrzej Rzepliński czy Adam Michnik – dla niskiego interesu politycznego gotowi są rozwalić instytucje państwa. Dość dla wygłaszanego z rozmaitych trybun szczucia – jak to o podpaleniu siedziby PiS‑u. Dość już tej pasożytniczej kasty, która wrzeszczy, że – choć nie minęły nawet trzy tygodnie od czasu, gdy zaprzysiężony został rząd Beaty Szydło – należy go usunąć, bo niczego nie dokonał. Dość inspirowanej przez Moskwę i Berlin nagonki medialnej na polskiego prezydenta. Tak. Już dość postkomuny, kryptokomuny oraz neokomuny. I agentury we wszelkich postaciach. Choćby twarze jej przedstawicieli i nazwy ich ugrupowań wyglądały bardzo świeżo, pociągająco i... nowocześnie. Warto jeszcze trochę się wysilić, by III RP odeszła w niesławie. I dlatego warto pójść na Marsz Wolności i Solidarności.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts