W co gra TVP

  

Incydent z udziałem reportera TVP Info z 10 grudnia przed Pałacem Prezydenckim nie powinien się wydarzyć. Nie mam zamiaru usprawiedliwiać zachowania ludzi, którzy odsunęli reportera sprzed kamery. Warto jednak mieć świadomość, o co toczy się gra. Kierownictwo TVP oraz poszczególni pracownicy tej stacji, którzy w ostatnich latach dla celów politycznych sprzeniewierzyli się dziennikarskim standardom, zwyczajnie się boją. O swoje stanowisko, a więc o pogorszenie sytuacji zarobkowej. By maksymalnie ograniczyć ryzyko utraty pracy, a przynajmniej zwiększyć swoją wartość „rynkową”, potrzebne jest im wcielenie się w rolę męczenników. Dlatego nie dziwi mnie, że TVP postanowiła obstawić medialnie akurat ostatnią miesięcznicę, ustawiając reportera w samym środku obecnego tam tłumu. Chciała awantury i cel osiągnęła.

 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts