"Mgła" w Wiedniu, Londynie i Brukseli

  

W niedzielę, 13 marca, o godzinie 16.00, w Wiedniu Klub "Gazety Polskiej" organizuje pokaz filmu "Mgła". Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do Klubu Kulturalnego UTOPIA, Ruckergasse 30-32 .

Tego samego dnia pokaz filmu "Mgła" organizuje Klub "Gazety Polskiej" w Londynie.  Po projekcji,  która w Sali Malinowej POSK-u przy 238-246 King Street, London W6 0RF, rozpocznie się o godz. 18.30, odbędzie się pokaz slajdów z miejsca tragedii i dyskusja o bieżącym stanie śledztwa smoleńskiego.

Także w niedzielę o godzinie 13.00 "Mgłę" będzie można obejrzeć w Brukseli. Pokaz organizują Solidarni 2010 w ramach cyklu "Polska - Ojczyzna moja". W spotkaniu udział weźmie poseł Antoni Macierewicz. Chętni muszą pojawić się przy rue de la Normandie 1, 1081 Bruksela – «Châlet Normand» Wejście od Av. Mahatma Gandhi 1 (3 minuty od stacji metra Simonis)

Projekcja filmu odbędzie się również w niedzielę w Warszawie Wesoła.  O godz. 16.00 w sali multimedialnej plebanii Parafii Opatrzności Bożej ul. Ks. Skargi 2.
Gośćmi specjalnymi będą Jakub Opara i Adam Kwiatkowski. Zaprasza: Koło Przyjaciół Radia Maryja przy Parafii Opatrzności Bożej.


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

Uwaga! Lód na drogach

zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com/Free-Photos

  

Wszystkie drogi krajowe są przejezdne; jazdę w ośmiu województwach utrudniać mogą opady deszczu - podaje w czwartek wieczorem GDDKiA. Przed oblodzeniem na drogach na Pomorzu, w Zachodniopomorskiem, w Kujawsko-Pomorskiem i w Wielkopolsce ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przed deszczem przestrzega podróżujących na terenie województw: podlaskiego, lubelskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, mazowieckiego, lubuskiego i dolnośląskiego.

W Małopolsce ponadto widoczność ograniczać może mgła. Jak wskazuje GDDKiA, szczególnie ślisko jest na drodze krajowej nr 65 między Ełkiem a Gołdapią na Warmii i Mazurach.

W czwartkowy wieczór w związku z oblodzeniem na drogach dla pięciu województw IMGW wydał ostrzeżenia 1 stopnia (najniższe w skali trzystopniowej), co oznacza, że przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych. Instytut zaleca ostrożność oraz śledzenie komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.

Zgodnie ze stanem na godz. 22 na drogach pracuje 20 pojazdów odśnieżających.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl