"Mgła" w Wiedniu, Londynie i Brukseli

  

W niedzielę, 13 marca, o godzinie 16.00, w Wiedniu Klub "Gazety Polskiej" organizuje pokaz filmu "Mgła". Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do Klubu Kulturalnego UTOPIA, Ruckergasse 30-32 .

Tego samego dnia pokaz filmu "Mgła" organizuje Klub "Gazety Polskiej" w Londynie.  Po projekcji,  która w Sali Malinowej POSK-u przy 238-246 King Street, London W6 0RF, rozpocznie się o godz. 18.30, odbędzie się pokaz slajdów z miejsca tragedii i dyskusja o bieżącym stanie śledztwa smoleńskiego.

Także w niedzielę o godzinie 13.00 "Mgłę" będzie można obejrzeć w Brukseli. Pokaz organizują Solidarni 2010 w ramach cyklu "Polska - Ojczyzna moja". W spotkaniu udział weźmie poseł Antoni Macierewicz. Chętni muszą pojawić się przy rue de la Normandie 1, 1081 Bruksela – «Châlet Normand» Wejście od Av. Mahatma Gandhi 1 (3 minuty od stacji metra Simonis)

Projekcja filmu odbędzie się również w niedzielę w Warszawie Wesoła.  O godz. 16.00 w sali multimedialnej plebanii Parafii Opatrzności Bożej ul. Ks. Skargi 2.
Gośćmi specjalnymi będą Jakub Opara i Adam Kwiatkowski. Zaprasza: Koło Przyjaciół Radia Maryja przy Parafii Opatrzności Bożej.


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

„Polityczna Kawa” już w niedzielę! Oglądaj o godz. 12 w TV Republika

Polityczna kawa / Telewizja Republika

  

Ciekawe komentarze, rzetelne oceny i celne spostrzeżenia o sprawach, którymi w mijającym tygodniu żyła Polska i świat. Już w niedzielę w „Politycznej kawie” redaktor Tomasz Sakiewicz i jego goście omówią najważniejsze wydarzenia ostatnich dni. Nie przegap – niedziela, godz. 12.00, tylko w TV Republika!

Już dziś w „Politycznej Kawie” gośćmi Tomasza Sakiewicza będą: Adam Borowski, Jan Filip Libicki i Jacek Liziniewicz. Będą rozmawiać o listach Zjednoczonej Prawicy i innych ugrupowań startujących do Sejmu; o dalszym ciągu awantury i hejtu w stronę abp. Marka Jędraszewskiego oraz sprawie płacenia za perfumy i alkohol publicznymi pieniędzmi przez posła PO Sławomira Neumanna.

Zapraszamy w niedzielne południe do Telewizji Republika.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, telewizjarepublika.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl