"Dość kłamstw mediów!" - wielka manifestacja 13 grudnia

Członkowie stowarzyszenia Ruch Kontroli Wyborów- Ruch Kontroli Władzy apelują do wszystkich organizacji w tym także Klubów Gazety Polskiej o przyłączenie się do ogólnopolskiego protestu „Dość

Wikipedia common Szczebrzeszyński
Członkowie stowarzyszenia Ruch Kontroli Wyborów- Ruch Kontroli Władzy apelują do wszystkich organizacji w tym także Klubów Gazety Polskiej o przyłączenie się do ogólnopolskiego protestu „Dość kłamstw mediów”, która odbędzie się 13 grudnia.

W niedziele 13 grudnia o godz. 12.30 w kolejną rocznicę wprowadzenia stanu wojennego odbędzie się Msza Święta za Ojczyznę (ul. Chełmska 21A). Po Mszy demonstranci przejdą na ul. Czerską 8/10 pod Gazetę Wyborczą, gdzie przemawiać będą przedstawiciele mediów, później protestanci skierują się pod siedzibę TVP na ul. Woronicza 17.

 - Popieramy powstanie nowej Telewizji Polskiej i nowego Polskiego Radia, dotychczasowe spółki, które skompromitowały się szerzeniem kłamstw i antypolską propagandą muszą być zlikwidowane - piszą na swojej stronie organizatorzy manifestacji.

- Społeczeństwo musi odebrać media tej wąskiej grupie, która je zawłaszczyła i wykorzystuje tylko do swoich indywidualnych celów. Ta grupa w żaden sposób nie reprezentuje interesów Polaków. Media muszą powstać na nowo, musimy je odebrać z rąk resortowych dzieci, które reprezentują obce nam interesy - podkreśla jeden założycieli stowarzyszenia doktor Jerzy Targalski.


Stowarzyszenie Ruch Kontroli Wyborów - Ruch Kontroli Władzy powstało przed drugą turą wyborów na bazie członków krucjaty różańcowej i części wolontariuszy Ruchu Kontroli Wyborów. Kilkadziesiąt tysięcy wolontariuszy stowarzyszenia  z całej Polski i 140 obserwatorów z całego świata pilnowało przebiegu ostatnich wyborów parlamentarnych.

 

Źródło: niezalezna.pl

MP
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo