Chór wujów krąży po Polsce

  

Po Polsce krąży zespół reprezentacyjny Armii Czerwonej pod kryptonimem Chór Aleksandrowa. Wizyta krasnoarmiejców na warszawskim Torwarze spowodowała zawstydzającą dla polskich środowisk antykomunistycznych sytuację: przeciwko występom rosyjskich sołdatów protestowała jedynie garstka mieszkających w Warszawie Ukraińców. Naprzeciwko nich stała grupa polskich putinowców skandująca hasło: „Ręce precz od Noworosji”.

Dla obywateli Ukrainy jest oczywiste, że występy chóru to element wojny propagandowej, takiej samej jak podróże przez Polskę gangu motocyklowego związanego z GRU. Nie jest to oczywiste dla szefów publicznej telewizji, która zgadza się na publikowanie reklam tej skandalicznej trasy koncertowej, ani dla polskiego MSZ-etu, który choć zna listę nazwisk czerwonoarmijnych szansonistów, nie odebrał im wiz. Wszyscy ślepi i głusi na putinowskie działania sami proszą się o zainteresowanie. Polskiego kontrwywiadu.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts