"Cel: Andrzej Duda". Spotkanie z autorem książki o nowym przemyśle pogardy

Dzisiaj o godz. 19 rozpocznie się spotkanie autorskie Sławomira Kmiecika - autora książki "Cel: Andrzej Duda. Przemysł pogardy kontra prezydent zmiany".

arch
Dzisiaj o godz. 19 rozpocznie się spotkanie autorskie Sławomira Kmiecika - autora książki "Cel: Andrzej Duda. Przemysł pogardy kontra prezydent zmiany". Wydarzenie w siedzibie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przy ul. Foksal 3/5  w Warszawie poprowadzi dziennikarz, szef działu publicystyka "Gazety Polskiej Codziennie", Artur Dmochowski.

Sławomir Kmiecik o swojej książce:

"Po prezydencie Lechu Kaczyńskim kampania nienawiści jest teraz wymierzona w jego następcę i kontynuatora, a zarazem politycznego wychowanka – prezydenta Andrzeja Dudę. W mojej książce przykładów antyprezydenckiego hejterstwa jest aż nadto, także szokujących i przerażających.

Niektórzy sympatycy Andrzeja Dudy twierdzą wprawdzie, że jest on „hejtoodporny” i nie ma się czym przejmować, ale to tylko złudzenie wywołane euforią po niespodziewanym zwycięstwie kandydata PiS. Przemysł pogardy w wersji 2.0 w dłuższej perspektywie może bowiem bardzo zaszkodzić nowemu prezydentowi i całemu obozowi zmiany, a także jeszcze bardziej zdewastować świat polskiej polityki i zaostrzyć do nieobliczalnej skali wojnę polsko-polską.

Na to nie może być zgody."

"Cel: Andrzej Duda. Przemysł pogardy kontra prezydent zmiany" wydało wydawnictwo Multibook

Plakat wydarzenia:

 Źródło: niezalezna.pl

 

sp
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo