To dopiero początek

  

Wygrana opozycji była łatwa do przewidzenia. Te wybory PO przegrała tak wysoko z powodu arogancji i przez osiem lat bezkarnej korupcji. Problem w tym, że jak pokazały to taśmy prawdy, PO-PSL doprowadziły do zepsucia całego państwa – wszystkich jego instytucji, łącznie z tą nawet, która symbolizuje rządy prawa – Najwyższą Izbą Kontroli. Nowe władze czeka zatem zadanie niezmiernie trudne, czyli sanacja – uzdrowienie państwa na wielu poziomach. Media, sądy, samorządy, zadłużenie – gdzie spojrzymy, wszędzie problemy i zagrożenia. Jeśli np. nie dojdzie do szybkich zmian w mediach publicznych, rząd będzie atakowany propagandowo jeszcze ostrzej niż w latach 2005–2007. Zatem wszyscy, którzy marzą o lepszej Polsce, powinni mieć świadomość, że to druga po majowej wygrana bitwa, ale do końca drogi jeszcze daleko.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl