Przypilnujmy wyborów!

  

Jeszcze nie znają wyników wyborów, ale już wiedzą, że przegrali. Muszą odejść, bo przez lata udowodnili, że są nieudacznikami, że nie interesuje ich los Polaków, przyszłość Polski, że zmarnowali nam osiem lat. Skompromitowali się wielokrotnie, a co gorsze – zszargali opinię Polski w oczach innych narodów. W każdym innym kraju setki afer, jakie sprokurowali i w jakich brali udział, zmiotłyby ich z życia publicznego. Nikt nie podałby im ręki. Ratując swój przywilej bezkarności, chcą teraz tworzyć koalicje, zawrzeć pakt z każdym, z byle kim. Z tymi, co się zawsze sprzedają, z lewakami, komuchami, zdrajcami, agenturą. Z każdym, kto da im poczucie bezpieczeństwa i uchroni przed konsekwencjami swoich niecnych czynów. Nie dopuszczają do siebie myśli, że nie będą mieli wpływu na władzę ustawodawczą, wykonawczą, na „rozgrzanych sędziów” czy uległe media. Wiedzą, że nikt nie może się dowiedzieć o latach nadużyć, korupcji, marnotrawstwa, złodziejstwa, zwykłego łajdactwa. Nikt. Zrobią wszystko, żeby nie ponieść odpowiedzialności za swoje postępki. My też wiemy, co należy zrobić. Zróbmy to!
 
Autor kandyduje do Sejmu z listy PiS‑u w Krakowie
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts