„Gry tajnych służb”, książka o zbrodniczej działalności „seryjnego samobójcy”, który działa w III RP, trafiły na listę bestsellerów kilku internetowych księgarni. Spotkania promocyjne przyciągają wielu zainteresowanych. Dziś Dorota Kania spotka się z czytelnikami w Łodzi, a w czwartek podpisywać będzie „Gry tajnych służb” na Targach Książki w Krakowie.

Nie ma nic cenniejszego dla autora niż to, że czytelnicy doceniają jego pracę. Recenzje mogą być różne, ale dobra sprzedaż i duża frekwencja na spotkaniach autorskich to najlepsza zapłata za wysiłek przy pisaniu książek – mówi „Codziennej” Dorota Kania.

Jej książka jest oparta na niepublikowanych do tej pory dokumentach i relacjach. Autorka opisała w niej m.in. zabójstwo ks. Sylwestra Zycha czy tajemnicze śmierci prof. Józefa Szaniawskiego i Michała Falzmanna, inspektora NIK-u, który wykrył aferę FOZZ. W publikacji znalazły się przekonujące dowody na zbrodniczą działalność „seryjnego samobójcy”, wywodzącego się ze służb specjalnych PRL-u, które doskonale odnalazły się w rzeczywistości III RP.

Dziś już wiemy, że pozorowania samobójstw są wpisane w działania komunistycznych służb specjalnych – mówi „GPC” Dorota Kania.

Książka szybko trafiła na listy bestsellerów najważniejszych księgarń internetowych w kraju. Jest na 14. miejscu w rankingu Księgarni Ludzi Myślących Xlm.pl, w ścisłej czołówce internetowego sklepu klubu Prawda Dobro Piękno, na 13. miejscu w kategorii literatura faktu księgarni Matras i na 37. w tej samej kategorii księgarni Empik.com.

„Gry tajnych służb” to kolejna książka Doroty Kani, która szturmuje listy bestsellerów w naszym kraju. Głośne publikacje Doroty Kani, Macieja Marosza i Jerzego Targalskiego „Resortowe dzieci. Służby” i „Resortowe dzieci. Media” długo nie schodziły z czołówek rankingów internetowych księgarni.

Więcej na ten temat w poniedziałkowym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie”.