Petrugate

  

Moja teoria spiskowa jest prosta jak cep, którym zrobiona była od początku „Nowoczerska.pl” Ryszarda Petru. Mimo stałej obecności w mediach i pompowania do granic wytrzymałości materiału, pan Rysiek, zwany potocznie „Rumunem Balcerowicza”, nie jest w stanie przekroczyć progu wyborczego. W dodatku jego 4-procentowe poparcie to głosy odebrane Platformie, co sprowadza ją w okolice 12 proc. I to właśnie dlatego służby podsuwają Zbigniewowi Stonodze e-maile sztabu „nowoczesnych”, z których m.in. wynika, jaki bank finansuje projekt gen. Dukaczewskiego i kolegów, a także że prawdziwym mózgiem projektu jest prezes Stronnictwa Demokratycznego, blisko związany z Pawłem Piskorskim. Wynika również to, że sam pan Bronisław miał naciskać na prokuratora Seremeta, by zablokował działania prokuratury badającej źródła finansowania partii Ryszarda Petru.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts