Jak sowiecka szarańcza

  

Pojawiające się w ostatnich dniach w internecie memy najlepiej pokazują, jak Polacy widzą obecnie Bronisława Komorowskiego: splądrowany Pałac Prezydencki i stojący samotnie były prezydent. Wnętrza Pałacu przy Krakowskim Przedmieściu wyglądają na nich jak po przejściu Armii Czerwonej, która grabiła wszystko, co jej wpadło w ręce. Bronisław Komorowski przez pięć lat swojej prezydentury miał niezwykle szczelną ochronę medialną. Był przedstawiany jako ojciec narodu, a jego wpadki i kompromitacje były tuszowane. Prawdziwa twarz Komorowskiego wychodziła jedynie „przy okazji”, gdy nie dało się już ukryć jego kompromitujących zachowań, jak słynne wejście na krzesło w japońskim parlamencie. Jednak to, co zrobił u schyłku swojej prezydentury, można jedynie porównać z zachowaniami sowieckiej szarańczy. Odchodząc z Pałacu zabrał, co się dało – nie oszczędził nawet metalowego kosza. Lista rzeczy, które „wypożyczył”, robi wrażenie, podobnie jak kradzież obrazów z Kancelarii Prezydenta. I w tej sytuacji nie dziwi zachowanie Komorowskiego, który bez żenady reklamuje Cinkciarza.pl – obciach w jego wykonaniu nie ma granic.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts