Dziś „Zadanie specjalne” Anity Gargas: energetyczna ściema PO-PSL

  

Za co od trzech lat prezesi spółki powołanej do budowy elektrowni jądrowej pobierali 100 tys. zł miesięcznie oraz dodatkowe przywileje zwane "złotym spadochronem", skoro w ostatnich dniach premier Ewa Kopacz przyznała, że nie zamierza zaprzątać sobie głowy budową elektrowni atomowej?

Wicepremier Janusz Piechociński, jak i minister skarbu Andrzej Czerwiński mówią, że Polska zamierza inwestować w energię atomową. Jak należy tłumaczyć ten dwugłos? Dlaczego przedstawiciele koalicji PO-PSL przekonywali, że gazoport w Świnoujściu zostanie otwarty najpóźniej w połowie 2015 roku, skoro z podsłuchanej rozmowy między ministrami: Andrzejem Parafianowiczem a Sławomirem Nowakiem wynika, że hucznie zapowiadana inwestycja będzie gotowa dopiero w 2017 roku? Czy opóźnienie w budowie gazoportu będzie miało wpływ na bezpieczeństwo energetyczne Polski?

O tym wszystkim Anita Gargas rozmawiać będzie z gośćmi "Zadania specjalnego": posłem PSL Franciszkiem Stefaniukiem, ekonomistą i kandydatem PiS na posła Januszem Szewczakiem i byłym ministrem gospodarki Piotrem Woźniakiem.

„Zadanie specjalne” - Telewizja Republika, premiera w środę o godz. 21:30
 
Uwaga - na NC+ Telewizja Republika nadawana jest na kanale 216!!!
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: TV Republika

Wczytuję komentarze...

Sztab ludzi czuwa w internecie! Wyłapują... krytyków Wałęsy. Jakich słów unikać?

Lech Wałęsa / fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Były prezydent Lech Wałęsa wytacza walkę osobom, które mają go rzekomo obrażać w internecie. Jego najbliższy współpracownik Mirosław Szczerba dysponuje podobno nawet sztabem internautów, którzy "wychwytują" internetowych "śmieszków". Sam Szczerba na początku roku informował, jakie słowa są zabronione. Przypominamy ku przestrodze!

Współpracownik Lecha Wałęsy Mirosław Szczerba z początkiem 2019 roku zapowiadał nowe porządki w internecie. Krótko mówiąc, zero tolerancji dla osób nabijających się z Lecha Wałęsy. Kto napisze w sieci "Bolek" albo "OTUA", może spodziewać się bardzo przykrych konsekwencji... [polecam:https://niezalezna.pl/251654-wspolpracownik-walesy-ostrzega-dowcipnisiow-napiszesz-bolek-lub-otua-a-pozniej]

Okazuje się, że Wałęsa do wychwytywania osób, które tak drastycznie łamią prawo i mają czelność pisać obraźliwy - jego zdaniem - ciąg znaków "OTUA", ma cały sztab ludzi. Dowodzi nim niestrudzony Mirosław Szczerba.

Nawet jeżeli ktoś zdecyduje się na uderzenie "z tajniaka" i napisze "Bolek", a później wyciszy Szczerbę czy schowa się za prywatnym profilem - nic to nie pomoże. I tak zostanie złapany! Tak przynajmniej mówi dowódca akcji przeciwko OTUA-śmieszkom. Dziś poinformował na Twitterze, że pracuje nad tym cały sztab ludzi, ale ze zrozumiałych względów, nie może powiedzieć, kto dokładnie.

Tak więc, internauci - miejcie się na baczności. Słów "OTUA" i "Bolek" nadal używacie na własną odpowiedzialność!

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl