Media o słabości Kamińskiego do alkoholu. "Naprawdę nikomu do śmiechu nie jest"

Dotychczas była to tylko plotka, która jednak staje się coraz "głośniejsza".

Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Dotychczas była to tylko plotka, która jednak staje się coraz "głośniejsza". O "słabości do mocnych trunków" Michała Kamińskiego - pierwszego suflera Ewy Kopacz i jej najbliższego doradcy, napisał dziś w "Rzeczpospolitej" Andrzej Stankiewicz. I to nie jest pierwszy dziennikarz, który o tym wspomniał. Rzecznik rządu pytany w tej sprawie - milczy.

Najpierw była wzmianka w satyrycznej rubryce

"Dziennikarze telewizyjni się skarżą, że jak Misiek przychodzi do nich na wywiad, to jedzie od niego wódą. Niezależnie od tego, o której ten wywiad jest. Będziemy ostatni, którzy potępią Misia. Jakbyśmy ciągle siedzieli z Ewą Kopacz, też łoilibyśmy od rana" - pisali w poniedziałek, w satyrycznej rubryce "W sieci" Robert Mazurek i Igor Zalewski.

W marcu "Fakt" ujawnił, że Michał Kamiński nawet o godzinie 13.00, w środku pracy potrafi wyjść na piwo. Jak wskazują zdjęcia tabloidu - nie jest to wyjście towarzyskie.


(zrzut ekranu z portalu Fakt24.pl)

W "Rzeczpospolitej", w tekście Andrzeja Stankiewicza o Michale Kamińskim - problem ministra w Kancelarii Premiera, szefa Centrum Informacyjnego Rządu nazwany został po imieniu:

- Coraz większym kłopotem Kancelarii Premiera jest także słabość Kamińskiego do mocnych trunków, nadmiernie wyrazista już w czasach PiS. W Platformie krążą na ten temat anegdoty, ale tak naprawdę nikomu do śmiechu nie jest. Filmik Kamińskiego naszych rozmówców w rządzie także nie rozśmieszył. Rozumieją jego desperację, ale desperacji pani premier – nie - pisze Andrzej Stankiewicz 

Co na to rzecznik rządu? Już kilka godzin temu był pytany w tej sprawie na Twitterze. Mimo, iż był w tym czasie obecny na tym portalu - na temat Michała Kamińskiego milczy.Czy naprawdę jest problem? O pozwie Michała Kamińskiego wobec dziennikarzy nic nam nie wiadomo.

Krótki "fotoreportaż" ministra z medialnych występów ostatnich tygodni:Oto minister Kancelarii Premiera 25 września, z samego rana w stacji RMF:Tak Michał Kamiński wyglądał na czerwcowej konwencji PO

 Źródło: W sieci,rp.pl

 

sp
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo