Urzędniczka usłyszała wyrok: 5 miesięcy więzienia. Bo... odmówiła ślubu lesbijkom

  

Homo-presja nawet w wymiarze sprawiedliwości. Dwie lesbijki chciały ślubu, urzędniczka odmówiła. Skutek? Usłyszała wyrok skazujący.

O przerażających skutkach homo-nagonki pisze serwis se.pl:

"Urzędniczka z Francji odmówiła udzielenia ślubu dwóm lesbijkom i za to została skazana na pięć miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu. Kobieta tłumaczyła swoją postawę przekonaniami religijnymi. Sabrina Hout nie chciała poprowadzić uroczystości zaślubin pary homoseksualnej i poprosiła swojego zastępcę, aby ja wyręczył. Jak się potem okazało, nie miał on odpowiednich pełnomocnictw".

Chodzi o urzędniczkę Sabrinę Hout, która 6 sierpnia 2014 r. miała w Marsylii udzielić ślubu lebisjkom Claude Genart i Helene Burucoa.

"Jednak ze uwagi na swoje przekonania religijna odmówiła poprowadzenia uroczystości zaślubin i poprosiła swojego zastępcę, aby ja wyręczył. Niestety kilka miesięcy później kobiety dowiedziały się, że ich małżeństwo zostało unieważnione. Powodem był fakt, że osoba, która ślubu im udzielała nie miała do tego odpowiednich pełnomocnictw" - dodaje se.pl.

W maju 2013 r. we Francji weszła w życie ustawa o "małżeństwie dla wszystkich". Homo-propaganda aktywna jest również w Polsce.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: se.pl,niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...


Mandaty za łamanie zakazu gromadzenia się

/ pixabay.com

  

- 40 wykroczeń naruszających zakaz gromadzenia się i przemieszczania odnotowali w miniony weekend funkcjonariusze w powiecie krakowskim. Skontrolowali także ponad 100 autobusów - poinformował rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń.

Rzecznik wskazał, że prawie na wszystkie osoby, które złamały zakaz policja nałożyła mandaty karne, a wobec jednej z nich skierowała wniosek o ukaranie do sądu. Nie udzielono żadnych pouczeń.

Policja skontrolowała także ponad 100 autobusów - funkcjonariusze sprawdzali, czy w pojazdach nie znajduje się zbyt wiele osób, jednak nie ujawnili żadnych nieprawidłowości. Ponadto nie odnotowali sytuacji, w których nieletni poruszaliby się bez opiekuna, ani przypadków złamań kwarantanny.

Gleń wyjaśnił, że w związku z nowymi obostrzeniami, na ulicach powiatu krakowskiego pojawiło się więcej patroli, a policja wraz ze strażnikami miejskimi i żołnierzami pilnuje, czy są one należycie przestrzegane.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts