Homo-presja nawet w wymiarze sprawiedliwości. Dwie lesbijki chciały ślubu, urzędniczka odmówiła. Skutek? Usłyszała wyrok skazujący.

O przerażających skutkach homo-nagonki pisze serwis se.pl:

"Urzędniczka z Francji odmówiła udzielenia ślubu dwóm lesbijkom i za to została skazana na pięć miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu. Kobieta tłumaczyła swoją postawę przekonaniami religijnymi. Sabrina Hout nie chciała poprowadzić uroczystości zaślubin pary homoseksualnej i poprosiła swojego zastępcę, aby ja wyręczył. Jak się potem okazało, nie miał on odpowiednich pełnomocnictw".

Chodzi o urzędniczkę Sabrinę Hout, która 6 sierpnia 2014 r. miała w Marsylii udzielić ślubu lebisjkom Claude Genart i Helene Burucoa.

"Jednak ze uwagi na swoje przekonania religijna odmówiła poprowadzenia uroczystości zaślubin i poprosiła swojego zastępcę, aby ja wyręczył. Niestety kilka miesięcy później kobiety dowiedziały się, że ich małżeństwo zostało unieważnione. Powodem był fakt, że osoba, która ślubu im udzielała nie miała do tego odpowiednich pełnomocnictw" - dodaje se.pl.

W maju 2013 r. we Francji weszła w życie ustawa o "małżeństwie dla wszystkich". Homo-propaganda aktywna jest również w Polsce.