Czeka nas promigrancka cenzura Facebooka. Podsłuchano obietnicę złożoną Angeli Merkel!

  

Mark Zuckerberg, założyciel i szef Facebooka, obiecał kanclerz Niemiec Angeli Merkel, że jego serwis pracuje nad usuwaniem "hejterskich" i "ksenofobicznych" postów dotyczących imigrantów. Zuckerberg nie zorientował się jednak, że stojący przy nim mikrofon jest włączony...

Do spotkania Zuckerberga i Merkel doszło podczas ostatnich obrad ONZ w Nowym Jorku.

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, podczas nieoficjalnej wymiany zdań pomiędzy szefową niemieckiego rządu a założycielem Facebooka część rozmowy została "wyłowiona" przez przypadkowo włączony mikrofon. Dowiedzieliśmy się więc, że Merkel zapytała Zuckerberga o to, czy podejmuje jakieś działania w celu ukrócenia rzekomej "mowy nienawiści" na Facebooku dotyczącej imigrantów. "Musimy coś z tym robić" - odpowiedział Zuckerberg. "Czy pracujecie nad tym?" - nie dawała za wygraną Merkel. "Tak" - potwierdził szef Facebooka.

Wirtualnemedia.pl przypomina, że już w połowie września "Facebook oraz niemiecki resort sprawiedliwości poinformowały o powołaniu specjalnego zespołu przeznaczonego do wyławiania i usuwania z sieci rasistowskich treści, szczególnie tych dotyczących uchodźców".

Facebook i inne portale społecznościowe - oraz niezależne media internetowe - są póki co najlepszym źródłem informacji na temat zagrożeń płynących ze strony nielegalnych imigrantów. W całej Europie, w tym także w Polsce, główne media prowadzą kampanię proimigracyjną, pokazując jedynie kobiety z dziećmi i atakując przeciwników przyjęcia uchodźców jako "ksenofobów" i "rasistów". Sceny przemocy, burd i roszczeniowych zachowań imigrantów są cenzurowane - dlatego obywatele państw europejskich pełną wiedzę na temat islamskiej inwazji mogą czerpać jedynie z internetu. Czy wkrótce i tu zawita eurocenzura?
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: wirtualnemedia.pl,niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...


Prezydent rozmawiał z polskimi lekarzami we Włoszech. „Wszystkie spostrzeżenia są na bieżąco przekazywane”

/ prezydent.pl

  

Prezydent Andrzej Duda rozmawiał dzisiaj z lekarzami z Wojskowego Instytutu Medycznego biorącymi udział w misji medycznej we Włoszech. "To pokazuje dobry poziom współpracy z naszymi włoskimi przyjaciółmi" - ocenił rzecznik prezydenta Błażej Spychalski.

Lekarze z Wojskowego Instytutu Medycznego (WIM) biorą udział w naukowej misji medycznej we Włoszech. Celem misji jest wymiana doświadczeń dotyczących form i sposobów organizacji krajowego systemu ochrony zdrowia pod kątem skuteczności walki z epidemią koronawirusa. Wojskowi medycy będą przebywać we Włoszech do 9 kwietnia.

[polecam:https://niezalezna.pl/321461-polak-leczacy-we-wloszech-prawda-o-pandemii-dotrze-do-tych-ktorym-siewydaje-ze-ich-to-nie-dotyczy]

Dzisiaj w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego prezydent Andrzej Duda wziął udział w wideokonferencji z lekarzami przebywającymi we Włoszech. W rozmowie uczestniczy także dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego gen. Grzegorz Gielerak.

"Rozmowa dotyczyła pomocy, którą polscy lekarze niosą i współpracy pomiędzy naszymi lekarzami a ich partnerami z Włoch"

- relacjonował rzecznik prezydenta Błażej Spychalski.

Dodał, że polscy lekarze informowali o procedurach medycznych wdrożonych we Włoszech.

"Wszystkie spostrzeżenia są na bieżąco przekazywane, my na bieżąco wprowadzamy pewne procedury, które uważamy za słuszne. To jest bardzo ważne, żeby wyprzedzać to, co dzieje się w innych krajach"

- mówił.

"Pan prezydent dziękował i gratulował lekarzom, którzy pojechali do Włoch. Ich obecność pokazuje dobry poziom współpracy z naszymi włoskimi przyjaciółmi. To bardzo ważne, szczególnie w tym trudnym momencie"

- podkreślił Błażej Spychalski. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts