Propaganda stop!

  

„Ludzie są omamieni mediami, które robią im wodę z mózgu” – zauważał już w 2012 r. Przemysław Gintrowski. Rzeczywiście, tak jednostronnej i łamiącej wszelkie standardy propagandy jak obecnie nie było od 1989 r. Nawet, gdy na Woronicza rządził z ramienia SLD Brunatny Robert. Dziś coraz więcej przypomina czasy Urbana, cenzury i Radiokomitetu… Bo oto TVP nagle „zmienia formułę” programów i przestaje zapraszać przedstawicieli prezydenta. Dokładnie jak TVN, kiedy po utracie przez PiS władzy w 2008 r. „zmienił formułę” i przeszedł z atakowania rządu do napaści na opozycję… Media, a szczególnie telewizja publiczna, wymagają głębokiej naprawy. To oczywiste. Demokracja nie może właściwie funkcjonować, gdy wyborcy są dezinformowani i manipulowani. 25 października przeprowadźmy więc akcję „Propaganda stop”, aby wreszcie „zmienić formułę” w TVP i nie tylko.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl