Brukselska targowica XXI w.

  

Stanowisko polskiego rządu, który głosem Teresy Piotrowskiej, szefowej MSW, zdradził polskich obywateli i partnerów z Grupy Wyszehradzkiej, zapisze się na najczarniejszych kartach naszej historii. Głosując razem z Berlinem, czyli godząc się na zalew Polski przez islamskich imigrantów, Donald Tusk, Ewa Kopacz i cała ferajna z PO stanęli w jednym szeregu z targowiczanami. Donald Tusk jawi się jako mentalny potomek przedrozbiorowego zdrajcy, marszałka sejmu Adama Ponińskiego, z jedną różnicą – Poniński był stale opłacany przez ambasadora rosyjskiego, Tusk przez Niemców via kasa z Brukseli. Za swoje unijne stanowisko odwdzięcza się kanclerz Angeli Merkel, a jego ostatnie decyzje są tego dowodem. Blisko sto lat temu Józef Piłsudski napisał: „Są u nas tacy, którzy chcą koniecznie włazić panom z Paryża czy Londynu, więc niech to czynią, ale na własny rachunek. Ja będę się trzymał ogólnych linii przymierza, lecz poza tym będę robił to, co mnie się podoba, a nie innym”.

Dziś Paryż i Londyn zostały zastąpione przez Berlin, ale na szczęście sporo naszych rodaków myśli podobnie, jak Piłsudski. A sprzedajni politycy wcześniej czy później i tak zostaną rozliczeni.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts