Czy debatować z Ewą Kopacz?

  

Wezwania polityków opozycji do debaty to jeden ze stałych motywów kampanii Platformy. Jej politycy w kółko „rzucają wyzwania” Beacie Szydło i Jarosławowi Kaczyńskiemu. Oczywistym ich przeciwnikiem powinna być urzędująca premier. Tu jednak rodzą się wątpliwości: czy warto rozmawiać z Ewą Kopacz? Po pierwsze PO i jej politycy są kompletnie niewiarygodni. Jak można po 8 latach rządów „tworzyć program”? Jak można rzucać propozycje na poziomie Kononowicza – „nie będzie opłat na ZUS i NFZ, a PIT będzie 10-proc.”! Wszak to obraża inteligencję. Chyba nawet leminga. A sama Ewa Kopacz? Przecież notorycznie mija się z prawdą. Okłamała społeczeństwo w czasie epidemii grypy – w rezultacie zmarło kilka tysięcy chorych (dowody są w wydanej właśnie książce „Afera grypowa”). Kłamała Polsce w oczy na temat Smoleńska. Nie, z nią już nie warto rozmawiać.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl