Smoleńsk do niszczarki

  

Za sześć tygodni wejdzie w życie ustawa, która pozwoli na masowe niszczenie dokumentów. Artykuł na ten temat jest w najnowszej „Gazecie Polskiej”. Zawarliśmy w nim informacje, które zdobyliśmy wspólnie z Michałem Rachoniem z telewizji Republika. Najbardziej skandaliczne są plany zniszczenia dokumentów dotyczących wizyty prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katyniu. Dziś już wiemy – głównie dzięki pracy parlamentarnej komisji, której szefem jest Antoni Macierewicz – że przedstawiciele polskich służb specjalnych spotykali się z rosyjskimi służbami specjalnymi, m.in. GRU, właśnie w sprawie wizyty polskiego prezydenta. I nagle okazuje się, że wszystkie dokumenty z tych spotkań mają być zniszczone! I nie tylko dokumenty dotyczące katastrofy, ale również m.in. notatki ministrów i faktury dotyczące np. spotkań przedstawicieli rządu, jakie odbyły się poza resortem. Od razu rodzi się pytanie – co chce ukryć PO, wprowadzając w życie nowe przepisy? Kolejne szczegóły afery podsłuchowej? Ma rację Piotr Bączek, który porównuje operację PO do tego, co robili Kiszczak i Jaruzelski w końcu lat 80. To nic innego jak ukrywanie swoich przestępstw.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts