Nie nadawajmy znaczenia

  

Media niezależne i internauci cytują prymitywne wyskoki propagandystów PO. Ilustrują, jak w iście bolszewickim stylu atakują oni prezydenta. Niektórzy z nich nie umieją inaczej – styl wynieśli ze stalinowskich domów. Inni są po prostu przez władzę opłacani – i tak, jak Pluszak Premiera zrobią wszystko w obronie swoich poborów. Nie warto jednak tego nagłaśniać. Niezależne media nie mogą być pudłem rezonansowym funkcjonariuszy. Oczywiście jeśli coś skandalicznego dzieje się w mediach publicznych, trzeba to zauważyć i używać wszystkich dostępnych form protestu. Ale wypociny „Wyborczej” albo bełkot radia propagandowego należącego do tego samego koncernu, można sobie darować. To tak, jakbyśmy zajmowali się tym, co publikuje „Nie”. Nie kolportujmy prostactwa, nie pomagajmy im.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts