​Nergal i Czubaszek w Empiku na Święta. Na wakacje - zabawa w voodoo

W grudniu ub.r. skandal wywołał udział Adama „Nergala” Darskiego i Marii Czubaszek w reklamie, którą Empik przygotował na Boże Narodzenie.

niezalezna.pl - Empik w Płocku
W grudniu ub.r. skandal wywołał udział Adama „Nergala” Darskiego i Marii Czubaszek w reklamie, którą Empik przygotował na Boże Narodzenie. Czyli – muzyk satanistycznego death metalowego zespołu oraz zwolenniczka aborcji. Na letnie wakacje sieć sklepów przygotowała dla klientów inną „niecodzienną” ofertę... Jak poinformowali nas Czytelnicy portalu niezalezna.pl, obecnie Empik promuje w oddziale z zabawkami dla dzieci... „gra towarzyska voodoo”.

Na dzień przed Wigilią na profilu Empiku na Facebooku - jego prezes Olaf Szymanowski napisał: „Osoby, które poczuły się urażone doborem bohaterów ostatniej kampanii reklamowej Empiku, przepraszam, zapewniając, że nie było to celowe działanie czy też prowokacja”. Było to następstwem bojkotu w zw. z udziałem w wigilijnej reklamie tej sieci - Adama „Nergala” Darskiego i Marii Czubaszek.

Oburzenie klientów Empiku wywołał fakt, że „Nergal”, który darł Biblię, podpalał krzyże, został zaproszony do... reklamy prezentów bożonarodzeniowych. Co więcej, w programie Jakuba Wojewódzkiego mówił, że „nie cierpi tego okresu, irytuje go bożonarodzeniowa otoczka, a żeby nie uczestniczyć w wigilijnej wieczerzy, wyjeżdża do ciepłych krajów”. Z kolei Maria Czubaszek niejednokrotnie z aprobatą wypowiadała się o aborcji, sama też jej dokonywała.

Dziś Czytelniczka portalu niezalezna.pl przysłała nam zdjęcie na którym widać inny zaskakujący pomysł tej sieci sklepów, tym razem na letnią rozrywkę dla dzieci. Jak okazuje się, w Empiku na półkach z zabawkami pojawiła się... „gra towarzyska voodoo”. Na stronie internetowej sklepu zaznaczono, że grać jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 8 do 15+ lat.


fot.: niezalezna.pl
 

 

Źródło: niezalezna.pl

mn
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo