6 sierpnia Andrzej Duda porozmawia z internautami. Poznaj szczegóły

W dniu zaprzysiężenia na prezydenta RP Andrzeja Dudy, dojdzie do - zapowiadanego wczoraj przez szefa jego internetowej kampanii, Pawła Szefernakera - spotkania z Polakami w Internecie.

youtube.com
W dniu zaprzysiężenia na prezydenta RP Andrzeja Dudy, dojdzie do - zapowiadanego wczoraj przez szefa jego internetowej kampanii, Pawła Szefernakera - spotkania z Polakami w Internecie. Portal niezalezna.pl jako pierwszy podaje szczegóły tego wydarzenia. Andrzej Duda będzie pierwszym politykiem w Polsce, który skorzysta z nowego sposobu facebookowej komunikacji, pod nazwą "Live". Dzięki niej, o godz. 19:30 połączy się z internautami za pośrednictwem transmisji na żywo. 

"Wszystkie osoby publiczne, które korzystają z Facebook Mentions, mogą już komunikować się z obserwującymi ich osobami oraz fanami na Facebooku przez transmisje wideo prowadzone na żywo. Dzięki temu, osoby korzystające z portalu mogą odkrywać w strumieniu aktualności materiały wideo transmitowane przez znane osoby, a także komentować je i udostępniać znajomym" - brzmi komunikat polskiej administracji Facebooka, która podkreśla, że "jednym z pierwszych polityków na świecie i zarazem pierwszym politykiem w Polsce, który skorzysta z Live, będzie nowy prezydent Polski".

Andrzej Duda połączy się na Facebooku za pośrednictwem transmisji na żywo w szczególnej dla niego chwili - dniu zaprzysiężenia. Transmisja będzie dostępna na oficjalnej stronie Andrzeja Dudy na Facebooku. Osoby, którym nie uda się obejrzeć relacji na żywo, będą mogły później odtworzyć materiał na stronie prezydenta - pisze przedstawiciel serwisu, Tomasz Relewicz


Prezydent elekt zapowiedział transmisję za pomocą specjalnej grafiki. Zaprasza w niej na czwartek, na godzinę 19:30 na swoją stronę:

LINK:

 Źródło: niezalezna.pl

 

sp
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo