Polityka miłości PO. Prezydent Duda z zakazem przemówienia w rocznicę PW

Organizatorzy obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego odmówili prezydentowi elektowi możliwości oficjalnego udziału w dzisiejszych uroczystościach na placu Krasińskich w Warszawie -

Tomasz Adamowicz
Organizatorzy obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego odmówili prezydentowi elektowi możliwości oficjalnego udziału w dzisiejszych uroczystościach na placu Krasińskich w Warszawie - informuje Telewizja Republika. Potwierdziliśmy tę informacje w otoczeniu Andrzeja Dudy.  "Brakuje ze strony władz miasta minimalnej woli współpracy z prezydentem elektem" - mówi portalowi niezalezna.pl jeden z współpracowników Dudy.

Inny współpracownik prezydenta Andrzeja Dudy, Marcin Kędryna nie chce odnosić się do tych informacji i w rozmowie z niezalezna.pl mówi krótko: "Odmawiam komentarza".

Jak udało nam się ustalić do dziś władze Warszawy nie chcą ustalić ostatecznej formy udziału nowego prezydenta w rocznicowych obchodach 1 sierpnia, czyli jutro. "To jest o tyle dziwna sytuacja, że w takiej sytuacji należy dokładnie ustalić kwestie bezpieczeństwa i ochrony prezydenta elekta" - zauważa osoba z otoczenia Dudy.

Zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie Urzędu Miasta, dzisiejsze uroczystości związane z obchodami 71. rocznicy Powstania Warszawskiego rozpoczęły się o godzinie 12.00 od sesji Rady Miasta Stołecznego Warszawy w Zamku Królewskim.

Wieczorem na warszawskim placu Krasińskich odbędzie się uroczysta polowa msza święta oraz Apel Poległych przy pomniku Powstania Warszawskiego - pisze telewizjarepublika.pl

 Źródło: niezalezna.pl

 

sp,pk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo