W Cyfrowym Polsacie i na NC+ telewizja Republika jest już dostępna w tańszych pakietach. To świetna informacja dla widzów. – Zmiana przyczyni się do zwiększenia liczby abonentów – mówi „Codziennej” dyrektor stacji Radosław Dobrzyński.

W Cyfrowym Polsacie TV Republika została przeniesiona z pakietu „Familijny MAX HD” (cena miesięcznego pakietu wynosi 49,90 zł) do pakietu „Familijny HD” (39,90 zł). Na platformie NC+ telewizja Republika do tej pory była dostępna tylko w pakiecie „Comfort+” (39,90 zł), ale teraz jest również dodatkowo dostępna w pakiecie „Start+” (cena miesięcznego pakietu wynosi jedynie 19,90 zł). – Zatem dostęp do TV Republika jest teraz łatwiejszy. Tym samym zwiększy się dzienny zasięg telewizji Republika i oglądalność naszej stacji – dodaje Dobrzyński.

Przypominamy również, że aby uzyskać dostęp do telewizji Republika, można kupić Kartę TV Republika. Cena karty, dającej dostęp do telewizji na rok, rozpoczyna się od kwoty 79 zł (w zależności od opcji przesyłki). Dostęp na 3 miesiące kosztuje jedyne 19,90 zł. – W telewizji Republika pojawiło się ostatnio dużo reklam, ale system badania rynku i wyceny reklam sprzyja ciągle wielkim koncernom. Dzisiaj z samych reklam jesteśmy w stanie pokryć jedynie część naszych wydatków. Dlatego ważnym źródłem dochodów są ciągle karty telewizji Republika – to po prostu cegiełka na wolne media – mówi Tomasz Sakiewicz, wiceprezes telewizji.

Informacje o tym, jak odbierać telewizję Republika, dostępne są również na stronie telewizjarepublika.pl w zakładce „Jak nas odbierać?”.