Trudny wybór

  

Za kilka dni minie rok od wybuchu afery taśmowej. Już w dniu publikacji pierwszych rewelacji „Wprost” uważałem, że rząd powinien podać się do dymisji. Czas tylko mnie w tym utwierdził. Pozostał jednak do rozstrzygnięcia powód ujawnienia tych taśm. Czy najważniejsze jest to, że minister Bartłomiej Sienkiewicz dał się nagrać przez kelnerów? A może fakt, że Marek Belka ustawiał dodrukowywanie pieniędzy po to, żeby PiS nie doszło do władzy? Co mnie bardziej oburza? Czy to, że Radosław Sikorski jadł służbowo, a pił prywatnie, czy to, że pewien minister umawiał się w restauracji z prostytutkami? Zastanawiam się, czy większym skandalem jest to, że rząd miał od siedmiu lat „w d… górnictwo”, czy to, że wicepremierem jest, zdaniem innej wicepremier, „debil”? Może podobny dylemat mają w PO i stąd decyzja, by nie robić nic.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts