Platforma zatrudnia internetowych hejterów. Mają atakować PiS i prezydenta Dudę

Jak Platforma Obywatelska chce wygrać jesienne wybory? Pięćdziesięciu opłacanych trolli internetowych ma krytykować w sieci PiS i prezydenta elekta Andrzeja Dudę.

arch. GP/Ayhan YILDIZ/SXC
Jak Platforma Obywatelska chce wygrać jesienne wybory? Pięćdziesięciu opłacanych trolli internetowych ma krytykować w sieci PiS i prezydenta elekta Andrzeja Dudę. Miała to oznajmić sama premier Ewa Kopacz – informuje „Rzeczpospolita” na swojej stronie.

Jako pierwszy o sprawie poinformował portal dziennika „Rzeczpospolita”, a wiadomość pochodzi od informatora, który był uczestnikiem wyjazdowego zebrania klubu PO w Jachrance, gdzie Kopacz miała mówić o zatrudnieniu hejterów.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wojna w Platformie na całego. Działacz partii: PO kojarzy się wyłącznie z obciachem

O tym, że Platforma Obywatelska przegrała ostatnie wybory prezydenckie również w internecie, mówili już członkowie ugrupowania. Teraz okazuje się, że partia chce odzyskać sieć, tyle że w żałosnym stylu.

Według „Rz”, docelowo PO ma zatrudnić około stu internetowych trolli krytykujących PiS oraz prezydenta Dudę. Również posłowie ugrupowania mają być aktywniejsi w sieci.

 

Źródło: rp.pl,niezalezna.pl

plk,JW
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo