​Debaty nie będzie. Sztab Komorowskiego chciał wcześniej znać pytania

Rzecznik PiS, Marcin Mastalerek zdradził dziś na antenie Polsat News, że sztab Bronisława Komorowskiego chciał przed debatą otrzymać pytania. Chodzi o debatę organizowaną przez Pawła Kukiza.

Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Rzecznik PiS, Marcin Mastalerek zdradził dziś na antenie Polsat News, że sztab Bronisława Komorowskiego chciał przed debatą otrzymać pytania. Chodzi o debatę organizowaną przez Pawła Kukiza. Potwierdził to szef kampanii prezydenckiej muzyka.
 
- Od sztabu Pawła Kukiza dowiedzieliśmy się, że sztab Bronisława Komorowskiego chciał przed debatą otrzymać pytania. Andrzej Duda od razu napisał na Twitterze, kiedy tylko pojawiła się propozycja debaty ze strony Pawła Kukiza, że wchodzi w to i nie stawia warunków. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że sztab Komorowskiego debaty nie chce. Dla nas sprawa jest zamknięta – powiedział dziś rano Mastalerek.

Czas minął! Bronisław Komorowski ma gdzieś wyborców Pawła Kukiza

- Istotnie dochodziły do nas słuchy, że sztab prezydenta życzył sobie wcześniej udostępnienia pytań. To było nie do przyjęcia. To swojego rodzaju test wyborczy, kandydat na prezydenta powinien go zdać śpiewająco – powiedział w rozmowie z Telewizja Republika Miłosz Lodowski, szef kampanii Pawła Kukiza.
 

 

 Źródło: niezalezna.pl,telewizjarepublika.pl,300polityka.pl

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo