TV Republika i prawicowe media zapraszają Dudę i Komorowskiego na debatę prezydencką

  

TV Republika, tygodniki "Gazeta Polska", "Do Rzeczy", "W Sieci" oraz Radio Wnet oficjalnie zaprosiły Andrzeja Dudę i Bronisława Komorowskiego na debatę prezydencką. Miałaby ona się odbyć z udziałem dziennikarzy mediów kierujących zaproszenie.

W związku z ogłoszonymi przez Pana i Pańskiego konkurenta propozycjami dotyczącymi konieczności organizacji debaty dwóch kandydatów w II turze wyborów na urząd Prezydenta RP [...] pragniemy zaprosić Pana i Pańskiego konkurenta do udziału w debacie prezydenckiej na antenie Telewizji Republika. Debatę prowadziliby przedstawiciele następujących mediów: Telewizji Republika, tygodnika "Do Rzeczy", tygodnika "wSieci", tygodnika "Gazeta Polska", portali niezalezna.pl i wpolityce.pl oraz Radia Wnet - czytamy w zaproszeniach do obu kandydatów.

Autorzy piszą, że proponują spotkanie w formule pozwalającej obu kandydatom na odniesienie się na równych warunkach do głównych zagadnień związanych z prezydenturą oraz do najważniejszych spraw programowych.

Poniżej pełna treść zaproszeń skierowanych do Andrzeja Dudy i Bronisława Komorowskiego. A apel konserwatywnych mediów można rozpropagować i wesprzeć tutaj.Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Areszt dla podejrzanego o oszustwo na policjanta

/ Lubuska Policja

  

Do aresztu trafił 26-latek podejrzany o dokonanie oszustwa tzw. metodą na policjanta na szkodę starszej kobiety ze Strzelec Krajeńskich w Lubuskiem. Młody człowiek przyznał się do winy – poinformował Tomasz Bartos z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich.

"Mężczyzna usłyszał trzy zarzuty: oszustwa, posiadania narkotyków i amunicji. Przyznał się, grozi mu do 8 lat więzienia. Na wniosek prokuratora sąd podjął w miniony piątek decyzję o jego aresztowaniu na trzy miesiące"

– powiedział Bartos.

26-latek został zatrzymany 9 października br. w swoim mieszkaniu poza województwie lubuskim. Był kompletnie zaskoczony widokiem funkcjonariuszy. W czasie przeszukania kryminalni znaleźli w jego mieszkaniu narkotyki i nielegalną amunicję, a także zabezpieczyli prawie 12 tys. zł na poczet przyszłych kar.

Sprawa dotyczy przestępstwa, do którego doszło w lipcu br. w Strzelcach Krajeńskich. Seniorka z tego miasta straciła wówczas 12 tys. zł, które przekazała mężczyźnie podającemu się za policjanta. Ten przekonał ją, że są one potrzebne, gdyż członek jej rodziny miał wypadek i by nie trafić za kratki musi wpłacić zabezpieczenie finansowe.

Bartos po raz kolejny zaapelował o ograniczone zaufanie do obcych ludzi telefonujących w podobnych sprawach. Podkreślił, że policja nigdy nie kontaktuje się w ten sposób i nigdy nie żąda od nikogo pieniędzy.

"Kiedy mamy do czynienia z takimi telefonami, należy niezwłocznie powiadomić o nich policję" – dodał. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl