Atakujący spot obrócił się przeciwko Komorowskiemu. Sprawdź, kto stoi za Dudą. HIT INTERNETU

Takiego obrotu spraw sztabowcy Platformy raczej nie przewidywali.

Andrzej Hrechorowicz; Materiał Wyborczy KW Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy
Takiego obrotu spraw sztabowcy Platformy raczej nie przewidywali. Opublikowany wczoraj spot, w którym kandydat PiS Andrzej Duda pokazany został z twarzą Jarosława Kaczyńskiego został wyśmiany przez internautów. Co więcej, na ostatniej prostej przed wyborami to właśnie Duda, a konkretnie hashtag „#Za_Duda_stoi” stał się hitem internetu.

Do atakującego go spotu sztabu Komorowskiego odniósł się wczoraj w czasie debaty na antenie TVN24 sam Andrzej Duda.

- Nie wiem kto jest za moimi plecami? Może operator? - żartował Duda i dodał - Widziałem po tym spocie mnóstwo różnych śmiesznych memów i zdjęć w internecie, że za Dudą stoi na przykład Chrystus w Świebodzinie. Było też zdjęcie, że za mną stoi redaktor z „Gazety Wyborczej”, czyli stoi za mną „Gazeta Wyborcza”. Początkowo byłem zniesmaczony tym spotem - jestem samodzielnym człowiekiem – mówił Andrzej Duda.

W ciągu zaledwie kilku godzin media społecznościowe zalała cała fala zdjęć i memów oznaczonych „#Za_Duda_stoi”. Internauci sugerowali na przykład, że „za Andrzejem Dudą stoi Giewont” i pokazywali zdjęcie Dudy, na którym w tle faktycznie widać góry.


Internauci okazali się bardzo pomysłowi. Ustalili, że za Dudą stoi: Jan Kochanowski (a konkretnie jego pomnik), tłum (zwłaszcza na wiecach wyborczych), Pałac Prezydencki, a nawet... sam Bronisław Komorowski.

Żartowano nawet, że kandydat PiS nie powinien również mieć problemów z osiągnięciem dobrego wyniku w Warszawie, ponieważ internauci wyśledzili, że „Za Dudą stoją słoiki”.

 Źródło: niezalezna.pl,TVN24,Twitter

 

rz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo