Lobby rosyjskie daje o sobie znać

  

Od kilkunastu dni reżimowe, i część prawicowych mediów podających się za patriotyczne, a de facto wspierające frakcję prorosyjską w Polsce, przeprowadzają wściekły atak na media Strefy Wolnego Słowa oraz TV Republika. Głównym celem tych działań jest zniszczenie naszych mediów w momencie, gdy rozstrzygają się losy Polski.

Takie scenariusze powtarzają się co cztery lata w różnym nasileniu, ale ten jest bezprecedensowy i prawdopodobnie wiąże się z tym, że mamy przed sobą wybory i prezydenckie, i parlamentarne, czyli stawka w grze jest ogromna. Nie możemy temu zapobiec – będziemy starali się prostować kłamstwa. Kolejnym nasilającym się zjawiskiem, które ostatnio nas dotyka, jest ogromna lawina pozwów sądowych, które narażają nas na ogromne koszty. Prawdopodobnie zaszkodziliśmy wielu potężnym ludziom, ale doszedł jeden element, którego nie było wcześniej. Po wybuchu wojny na Ukrainie pojawiła się w Polsce rosnąca grupa miłośników Moskwy. To nią szczególnie mocno zajmują się nasze media, demaskując zagrożenie z nią związane. To jest prawdopodobnie największą przyczyną ataków na SWS (…).
więcej na Niezależna.pl
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl