Kwestia środka transportu

  

Prezydencki doradca prof. Tomasz Nałęcz pytany o to, jak zareagować na przejazd przez Polskę „Nocnych Wilków”, przestępczego gangu motocyklowego, ulubieńców Władimira Putina, czczących w ten sposób 9 maja, czyli zakłamaną przez Rosjan datę zakończenia II wojny światowej w Europie, odpowiedział, że należy ich przepuścić, co najwyżej „odwracając się do nich obojętnie plecami”. Myślę, że ten sposób myślenia odzwierciedla dosyć wiernie sposób myślenia zarówno najbliższego otoczenia pana prezydenta, jak i jego samego. Podejrzewam tylko, że to „odwracanie się plecami” do jadących przez Polskę Rosjan miałoby miejsce w wypadku prezydenta Komorowskiego et consortes bez względu na to, jakimi środkami transportu by się poruszali. Czy jechaliby na wrotkach, rowerach, motocyklach, czy może czołgami.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts