Epokowe odkrycie Dukaczewskiego

  

Generał Marek Dukaczewski na antenie RMF FM podzielił się z Polakami swoim epokowym odkryciem. Okazuje się, że według byłego szefa Wojskowych Służb Informacyjnych zdjęcia o niczym nie świadczą. W szczególności, jeżeli widzimy dwóch czy trzech facetów na wspólnej fotografii, to z pewnością ten materiał niczego nie dowodzi.

A jeśli już ma dowodzić, to wyłącznie tego, że ci faceci się absolutnie nie znają. Dukaczewski oznajmił także, iż według jego informacji prezydent Lech Kaczyński spotykał się z byłym oficerem WSI, późniejszym pracownikiem SKOK‑u Wołomin Piotrem P. Nasuwa się od razu pytanie: skąd Dukaczewski wie, że prezydent spotykał się z P.? Czyżby inwigilował prezydenta Kaczyńskiego? A jeśli tak, to kto mu to polecenie inwigilacji wydał? ABW, jakieś inne służby, a może prywatne środowisko byłych oficerów?
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl