Władimir Putin chory? „Tak, ale nie śmiertelnie”. Kreml reaguje na pytanie „gdzie jest Putin”?

  

Gdzie jest Putin? - to pytanie zadaje sobie wielu. Stan zdrowia prezydenta Federacji Rosyjskiej owiany jest tajemnicą. Były szef ukraińskiego wywiadu gen. Mykoła Małomuż ujawnia jednak, że Putin jest chory. - Prezydent Rosji Władimir Putin rzeczywiście jest chory, ale zagrożenia dla życia nie ma - mówi generał cytowany przez tvn24.pl. Kreml twierdzi, że Putin spotkał się dziś z prezesem Sądu Najwyższego. Dla uwiarygodnienia załączono zdjęcia.
 
Władimira Władimirowicza nie widzieliśmy od siedmiu dni. Odwoływano wszystkie jego spotkania, nie pokazywał się przed kamerą. Nad Moskwą zaobserwowano wzmożony ruch powietrzny śmigłowców prezydenckich i wojskowych. Internauci zaczęli spekulować.
 
Kreml poinformował, że w piątek miało odbyć się spotkanie Władimira Putina z Prezesem Sądu Najwyższego Wiaczesławem Lebiediewem. Załączono zdjęcia.
 

(Fot. kremlin.ru)

Według kremlin.ru, to spotkanie miało się odbyć dziś.  Informacje na temat stanu zdrowia prezydenta Rosji ujawnił gen. Mykoła Małomuż, były szef ukraińskiego wywiadu.

- Według naszych danych, otrzymanych z Moskwy, Władimir Putin przechodzi rehabilitację. Ma kłopoty ze zdrowiem, ale w ciągu kilku dni powinien wrócić do życia publicznego. A kiedy już wróci, będzie udowadniał, że nic poważnego się nie działo, tak, jak utrzymywał jego rzecznik Dmitrij Pieskow – powiedział Małomuż dla telewizji 112 Ukraina, cytowany przez tvn24.pl

Generał dodał, że choroba nie jest śmiertelna. - On jeszcze będzie planował wszystkie operacje na Ukrainie i powinniśmy się do tego przygotowywać – mówi Mykoła Małomuż.

W internecie można znaleźć informacje o udarze mózgu Putina, operacji plastycznej, odsunięciu od władzy, czy nawet śmierci.
 
Tymczasem Kreml już zapowiedział publiczne wystąpienie Władimira Putina. Ma ono się odbyć... za trzy dni, w poniedziałek 16 marca, w Petersburgu.
 
Rzecznik Putina Dmitrij Pieskow konsekwentnie neguje wszystkie tezy mówiące o nieobecności prezydenta FR. Powiedział w czwartek, że prezydent jest zdrowy, w przeciwieństwie do źródła w rządzie Kazachstanu, według którego powodem odwołania spotkania miało być „złe samopoczucie rosyjskiego przywódcy”.
 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: tvn24.pl,niezalezna.pl,ru.reuters.com,kremlin.ru


Wczytuję komentarze...

Prowokatorzy w haniebny sposób atakują Kościół Katolicki. Kto lubi wpis? Tak, to sam Paweł Rabiej!

Paweł Rabiej / Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej to jeden z najgłośniejszych zwolenników tolerancji. Staje też często w obronie środowisk LGBT. Kiedy jednak w sieci pojawiają się plugawe wpisy obrażające uczucia katolików lub atakujące kapłanów, wtedy zastępca Rafała Trzaskowskiego zachowuje się inaczej. Niedawno "polubił" skandaliczną grafikę.

Na skandalicznej grafice zamieszczonej na Twitterze przez anonimowego użytkownika, posługującego się nickiem "Viki" widzimy postać katolickiego księdza (wskazuje na to ubiór) dokonującego czynności seksualnej z dzieckiem i wskazującego kierunek dla osób, które uzbrojone "polują" na homoseksualistów, stojących pod tęczą.

Tego typu grafiki w mediach społecznościowych są często umieszczane przez anonimowych trolli. Ich cel jest jeden - prowokacja. W tym przypadku prowokacja na skandalicznie niskim poziomie.

Jednak - co ciekawe - grafikę uderzającą w Kościół Katolicki polubił na Twitterze... sam wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej. Tak, ten sam, który na ustach ma tolerancję dla różnych środowisk.

Jak widać, tolerancja nie przeszkadza w promowaniu grafik, które w skandaliczny sposób uderzają w Kościół Katolicki i kapłanów.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl